Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

domowe sposoby na przeziebienie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hammer18

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 8:07 pm    Temat postu: domowe sposoby na przeziebienie Odpowiedz z cytatem

mysle ze moze taki post sie przydac zwazywszy na pore roku i pogode jaka panuje,jestesmy bardziej narazeni na wszelkeigo rodzaju wirusy i chorobstwa,zwlaszcza My zapracowani Laughing oslabione organizmy hehe!!

co stosujecie na przeziebienia oczywiscie najzdrowszymi domowymi metodami??

moze ja zaczne ja sobie tworze napoj z czosnku, cytryny i miodu!!

odpowiedni cala glowka czosnku dotego 1kg wycisnietych cytryn, no i dosyc sporo miodu! czosnek najlepeij drobniutko posiekac !!! i spozywac 2x dziennie po 50ml Smile

odech moze nie przypomina potym swiezosci ale zawsze mi pomaga

(jutro niestety musze sobie to zrobic,pewnei dlatego naszlo mnie na ten post Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
Sandgirl

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam metode mleko+ miod+ czosnek, ale przez gardlo by mi to nie przeszlo Wink
Ze srodkow bardziej przyjemnych herbatka z miodem (i mlekiem jak ktos lubi) - 3 takie postawily mojego chorego miska na nogi Razz
Ja zwykle jak sie zimno robi to pije ciagle herbatke z cytrynka, jak narazie nic mnie nie wzielo. Czasem pije z miodem i cytrynka Wink
To tyle z mojej wiedzy o medycynie ludowej Wink

Acha, mozna jeszcze jesc kanapki z maslem/smalcem i czosnkiem i sola. Tez skuteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
hammer18

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ahhh tez musialo mnie cosik zlapac ,niemam czasu na choroby i musze sie leczyc babcinymi sposobami Cool
Powrót do góry
Troublemaker

PostWysłany: Nie Gru 31, 2006 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja znam takich, ktorzy codziennie lykaja zabek czosnku- podobno nie ma nastepstw w postaci niemilego oddechu...
ale ja pozostaje fanem aspiryny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Sandgirl

PostWysłany: Nie Gru 31, 2006 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troublemaker napisał:
a ja znam takich, ktorzy codziennie lykaja zabek czosnku- podobno nie ma nastepstw w postaci niemilego oddechu...
ale ja pozostaje fanem aspiryny

Ja kiedys zaczelam brac aspiryne profilaktycznie codziennie, pol tabletki.
Dentystka mi powiedziala, zebym koniecznie przestala, bo aspiryna rozrzedza krew... wiec przestalam...
Powrót do góry
Prekursor

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni raz powtarzam!!!Ludzie jedzcie Witamine C w dawkach 1000mg minimum 3 razy dziennie w momencie infekcji i przejdzie w ciagu kilku dni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
dafunkonline

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 3:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prekursor napisał:
Ostatni raz powtarzam!!!Ludzie jedzcie Witamine C w dawkach 1000mg minimum 3 razy dziennie w momencie infekcji i przejdzie w ciagu kilku dni!

to tak samo jak z nieleczonym przeziębieniem....

po kilku dniach przejdzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
GAWEL

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam grzanca!!! najlepsze jest czerwone gronowe wino slodkie! dodac gozdziki podgrzac i wypic Exclamation proste i skuteczne Twisted Evil
Powrót do góry
koukla

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tylko zaczynaja pojawiac sie pierwsze objawy przeziebienia polecam wziac rutinoscorbin. To jedyne tabletki jakie zawsze przywoze ze soba z Polski. Zawsze pomagaja. Czosnek z mlekiem i miodem tez jest dobrym sposobem ale tylko pod warunkiem, ze na drugi dzien nie wychodzimy z domu Wink No bo chyba nie chcemy, zeby znajomi sie od nas odsuwali jak bedziemy z nimi rozmawiac Very Happy
Powrót do góry
hammer18

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten zapach zust jest w dla zdrowia na codzien czosnku nie jadam wiec Wybieram ZDROWIE ,

a pozatym na odleglosc tez mozna sie dogadac Very Happy
Powrót do góry
Sandgirl

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie przywiozlam syrop z polski... tylko nie pamietam jaki... ale zawsze mi pomagal...narazie nie musze go jeszcze uzywac na szczescie Wink
Powrót do góry
dafunkonline

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kiedyś w ogóle nie miałem kłopotów z przeziębieniem, raz dziennie pożerałem dwie skibki z masłem (prawdziwym, a nie jakieś miksy) i z pokrojonym czosnkiem...

a poza tym są szczepienia przeciwko grypie, więc jakieś zabezpieczenie tego typu przeciw przeziębieniu tez jest
chyba .. hę ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
fatamorgana

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Herbata z prondem" (rum) po górolsku... Laughing
Herbatka z Amolem i sam Amol.
Oraz inhalacje. Smile
Powrót do góry
GAWEL

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To juz 2 moja zima w UK i prawde powiedziawszy nie chorowalem ani razu !!! nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje moze klimat mi podpasowal ? Wcale mnie to nie martwi a czosnek uwielbiam i zjadam go dosc duzo od cebuli tez nie stronie moze przez to !! No a tak dla zdrowotnosci czasem nalezy uzyc czegos mocniejszego typu 40 Volt !!!!
PoZdrowko Twisted Evil
Powrót do góry
hammer18

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze ze w leczeniu jak i w zapobieganieu jest roznorodnosc!!!
Powrót do góry
koukla

PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, powiedzcie mi co sie dzieje, czemu praktyki polskich lekarzy roznia sie od angielskich. Nigdy nie mialam nic przeciwko angielskim lekarzom. Teraz juz sama nie wiem. Juz 3 tygodnie padam od glupiego kaszlu. Jest tak silny, ze juz oposcilam tydzien pracy. Poszlam do dwoch roznych lekarzy a oni upierdliwie twierdza ze mi kaszel sam przejdzie. Mam sobie tylko popijac syropek, niewazne czy na suchy czy mokry kaszel. Dziwne, bo jakos nie ma zamiaru przejsc. Wyprobowalam chyba wszystkie metody jakie tu polecaliscie i zupelnie nic nie pomaga
Powrót do góry
dafunkonline

PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kukiełko kochana
najlepszym sposobem na przeziębienia i inne kaszle jest częste noszenie szalika i czapki Very Happy

z kaszlem jest jak z facetami... pokochasz i sam odejdzie Very Happy
kocham kaszel Very Happy
Powrót do góry
GAWEL

PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokroic cebule w kostke wsadzic do sloiczka dodac ze 2 lyzeczki cukru wymieszac odstawic w cieple miejsce np. na kaloryfer!!! kiedy pusci sok zazywac go jak syrop!!! pomaga w walce z upierdliwym kaszlem!!!
smacznego Shocked
Powrót do góry
Marta Klecz

PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robie inhalacje z Mucosolvanu.
Ale nie polecam na noc- bo sie zakaszlec mozna.
Malemu w momentach krytycznych daje zelki witaminowe i jakos mi nei chorowal dlugo.
W piatek za to mi sie zalatwil...i nei wiem czy jutro bede mogla isc do pracy... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
koukla

PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypowiadam wojne mojemu kaszlowi. Ja w przeciwienstwie do Dafunkonline nie kocham kaszel
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: