Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

wypalenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ach

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 10:18 am    Temat postu: wypalenie Odpowiedz z cytatem

nie mam pracy oszczędności się kończą jeszcze ze dwa tygodnie. Nie mogę patrzyć na agencje - bo denerwują mnie ci ludzie tam pracujący. Nie mam słów na tych ludzi. Jestem wypalony nie mogę spać. I co dalej. Do lekarza nie pójdę bo na sen to przepisze paracetamol.
Pozdrawiam z podobnym nastawieniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
hot_bleyst

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 11:46 am    Temat postu: masz depresję i tyle Odpowiedz z cytatem

no nie przesadzaj.....choć nie byłem tu u lekarza, to zaopatrzyłem się w plskie tłumaczenie leków, które brałem, a nawet tych , których na oczy nie widziałem, mam podpisane przez mojego lekarza, więc w ramach kuracji będzie musiał mi przepisać.
Antydepresanty są na pewno potrzebne, ale tu trudno trafić z dobraniem leku...
Powrót do góry
ela1981

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 12:59 pm    Temat postu: Re: masz depresję i tyle Odpowiedz z cytatem

hot_bleyst napisał:
.......zaopatrzyłem się w plskie tłumaczenie leków....

kurcze a jak to mozliwe?
nazwy handlowej nie przetlumaczysz, zreszta po co to w Angli, a nazwa substancji czynnej jest zawsze taka sama we wszystkich krajach (moze roznic sie nieznacznie!!!! koncowka) ~ to musiala byc naprawde ciezka praca Wink
zycze zdrowia Wink
Powrót do góry
ach

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie że ktoś odpowiedział Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Baggins

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prozak se sieknij i popij piwkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
ach

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludziki co wspólnego ma wypalenie z depresją?
Powrót do góry
jaandona

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 7:43 pm    Temat postu: wypalenie to: Odpowiedz z cytatem

Wypalenie to nie to samo co depresja. Wypalenie jak mówią psycholodzy występuje gdy:
- pracujesz i za dużo wymagają itd. tempo nie miła atmosfera w pracy (zapewne Polacy co niektórzy tworzą niejednokrotnie - co z przykrością muszę stwierdzić, zresztą nie tylko ja)
- nadgodziny
- brak asertywności
ps. chłopie jeśli czujesz. że jesteś wykorzystywany to zapweniam cię, od razu zostawiaj taką agencje czy firmę( ja w takiej pracowałem gdzie supervisor dosłownie wrzeszczał na nas).
Pozdrawiam.
Powrót do góry
jaandona

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że tak pisze chaotycznie ale to rodacy doprowadzają mnie do takiej furii. Mam nadzieję, że większość tych polaczków nie umie korzystać z internetu tylko co potrafią to rozmawiać o funtach. I dzielić się informacjami np. gdzie najtańszą kupili brymuchę.
Powrót do góry
ela1981

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaandona napisał:
rodacy doprowadzają mnie do takiej furii. Mam nadzieję, że większość tych polaczków nie umie korzystać z internetu

Confused
Confused

ach - wszystko jest ok, musisz tylko zmienic prace, do ataku masz jeszcze 2 tygodnie!!!!!!!!!!
Powrót do góry
julka

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zmiane pracy. W moim przypadku zadzialalo. Chociaz na poczatku nie chcialo mi sie zmieniac pracy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Twoja ocena: 0 [+] [-]
v-tec

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież on napisał że nie ma pracy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
Dana

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie niektórzy uważają, że "niemanie pracy" to też praca, ewentualnie jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
fatamorgana

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaandona napisał:
Przepraszam, że tak pisze chaotycznie ale to rodacy doprowadzają mnie do takiej furii.

Cytat:
nie mam pracy oszczędności się kończą jeszcze ze dwa tygodnie. Nie mogę patrzyć na agencje - bo denerwują mnie ci ludzie tam pracujący. Nie mam słów na tych ludzi. Jestem wypalony nie mogę spać. I co dalej.

W sumie to nie wiadomo komu potrzebne leki antydepresyjne czy inne uspokajacze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
ach

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach nie wiem co o tym myśleć. Zeby tak było można mieć guziczek w głowie nacisnąć i już nie myśleć. Rolling Eyes
Powrót do góry
ela1981

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dana, V-tec - ach napisal owszem, ze obecnie nie ma pracy i konczy mu sie kasa (a ona to skad niby?) no i te kontakty z pracownikami agencjii oraz wypalenie z czegos sie przeciez wzielo. Poniewaz nie wydaje mi sie abym przeczytala ten post bez rozumienia uscislam wypowiedz i zalecam koledze - NIEPOWRACANIE do starej pracy/agencji.
Powrót do góry
ach

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak myślę. Dzięki
Powrót do góry
roberti

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

antydepresanty nie pomagają rozwiązać problemów które powodują stan w jakim się jest tylko zagłuszają negatywne ich sygnały. w końcu człowiek może zwariować od tego jak problemy zaczną się potęgować będąc wypierane ze świadomości bez rozwiązania. dlatego należy iść na terapię żeby walczyć z tym co się dzieje, czując nawet najgorsze smutki, obojętności, niechec do mówienia o tym, bo jeżeli nie wyrzucimy z siebie tego co się dzieje, i psycholog/psychoterapeuta nie uświadomi nam tego, co głównie wypieramy ze świadomości a to jest filarem naszych niepowodzeń to problem się nie rozwiąze, a psychotropy tylko zagłuszą wszystko i zrobią siekę z głowy- nie będziesz czuć tego co naprawdę czujesz tylko związki chemiczne w nich zawarte namieszają ci poziom hormonów odpowiedzialnych za twoje nastroje wynikające z problemów nierozwiązanych (tych świadomych oraz tych nieświadomych, które powodują masę innych) więc trudno pomóc czymś takim rozwiązać problem...to nic innego jak zarabianie na innych a nie pomaganie, psychotropy są wskazane dla osób chorujących na schizofrenie itp, ale nie dla kogoś kto nie radzi sobie w życiu przez własne problemy!
kwiaciarnia kraków TWOJA KWIACIARNIA ul. Włóczków 6 30-103 Kraków
Powrót do góry
Parrra

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super. Wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym. Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się Smile
Powrót do góry
psychologonline

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie antydepresanty może najpierw skontaktować się z psychoterapeutą najlepiej o specjalizacji cocha i porozmawiać na temat problemu ... zawsze jest to lepsze wyjście niż faszerowanie się tabletkami. Specjalista pomoże w określeniu celów zarówno zawodowych jak i osobistych. Mam nadzieję że uporałeś się z problemem. Jeśli jednak nie to proszę o kontakt a polecę kogoś kto pracuje przez Internet (i proszę nie sugerować się nazwą użytkownika) bo to nie ja Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: