Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Pozyczka!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misiunia

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 1:53 pm    Temat postu: Pozyczka! Odpowiedz z cytatem

Czy ktos sie orientuje gdzie mozna wziac pozyczka na samochod gdzie nie ma wymagania minimum 3 lata bo ja jestem tylko 2 narazie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
KrzysiekzSiedlec

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 2:53 pm    Temat postu: Re: Pozyczka! Odpowiedz z cytatem

Odradzam wszelkie pożyczki, wszystko to ładnie wygląda na początku.Miodem zalepią Ci oczy żebyś tylko wzięła kredyt a później jak już ci ten miód z oczu zejdzie to i tak będzie się lepić do Ciebie co miesięczna rata przez kilka lat.

PS> Po dwóch latach mieszkania i pracowania ciągłego jak przypuszczam nie stać Ciebie na jakiś konkretny samochód????
Powrót do góry
Marta Klecz

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tu jestem 5 lat i caly czas pracuje i tez mnei nie stac na porzadny............ Shocked
No i ................????????????????????????????????????????????

Don't judge the book by the cover
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
rollingstone

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 4:44 pm    Temat postu: Re: Pozyczka! Odpowiedz z cytatem

KrzysiekzSiedlec napisał:
Odradzam wszelkie pożyczki, wszystko to ładnie wygląda na początku.Miodem zalepią Ci oczy żebyś tylko wzięła kredyt a później jak już ci ten miód z oczu zejdzie to i tak będzie się lepić do Ciebie co miesięczna rata przez kilka lat.

a powiedz jaki jest inny sposob na splacenie pozyczki jesli nie w miesiecznych regularnych ratach?
Powrót do góry
dafunkonline

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rolling.. pewnie jeszcze jest możliwość niespłacenia ;P

wszelki ślad po pożyczkobiorcy zaginął
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
Malgon

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

btw czy w Anglii tez nie mozna wziac kredytu bez zgody wspolmalzonka ?
pewnie tak samo wzsezdzie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
ulka77

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.Przeciez Ona pyta gdzie mozna wziac kredyt a nie czy warto Wink . Najprosciej bedzie jak udasz sie do jakiegos komisu samochodowego i zapytasz o warunki kredytowania.Z tego co wiem niektore banki udzielaja kredytu po dwoch latach udokumentowanego pobytu w UK,choc pewnie oprocentowanie jest malo kuszace Sad Pozdrawiam
Powrót do góry
v-tec

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malgon napisał:
btw czy w Anglii tez nie mozna wziac kredytu bez zgody wspolmalzonka ?

Nie trzeba pytać małżonka. To byłoby dość dziwne gdyby małżonek mógł sterować moimi życiowymi sprawami, skoro jestem dorosły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
julka

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ulka77 napisał:
.Przeciez Ona pyta gdzie mozna wziac kredyt a nie czy warto Wink . Najprosciej bedzie jak udasz sie do jakiegos komisu samochodowego i zapytasz o warunki kredytowania.Z tego co wiem niektore banki udzielaja kredytu po dwoch latach udokumentowanego pobytu w UK,choc pewnie oprocentowanie jest malo kuszace Sad Pozdrawiam

Jestem w Anglii ponad rok i dostalam kredyt od banku bez problemow.
na samochod by starczylo.

Julka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Twoja ocena: 0 [+] [-]
sylwek

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 8:56 pm    Temat postu: Re: Pozyczka! Odpowiedz z cytatem

misiunia napisał:
Czy ktos sie orientuje gdzie mozna wziac pozyczka na samochod gdzie nie ma wymagania minimum 3 lata bo ja jestem tylko 2 narazie.

Napisz na priva, bez problemu dostaniesz. Ja mam w kredo już od roku i raty praktycznie nie odczuwam. 6,7% w skali roku to naprawdę nic w porównaniu do ofert z gazet 21.9% itp.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
MaciekMM

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi niestety bank nie dal kredytu poniewaz jestem tutaj dopiero 14 miesiecy a trzeba byc 2 lata (Lloyds) Dali mi jednak karte kredytowa z limitem 5000 Very Happy
Powrót do góry
arnold787

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje Waszej porady, poniewaz zepsuł mi sie samochod, a jest to moj głowny srodek komunikacji. Zwlaszcza ze do pracy mam ponad 20 kilometrow. Szukam pozyczkodawcy, jednak nie wiem , z czyjej oferty powienienem skorzystac. Kolega polecil mi QCredit, poniewaz uwaza , ze sa w stanie mi pomoc.
Powrót do góry
Giggs

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak u Was wygląda sprawa z oszczędzaniem pieniędzy? Śledzę wiele forum i na wszystkich pojawia się temat braku pieniędzy i pożyczkach. Jestem w kropce i szukam wielu porad oraz czytam wiele komentarzy na ten temat. Wydaje mi się, że tutaj znalazłam najwięcej informacji o skutecznym oszczędzaniu http://gryjowanie.pl/nowo%C5%9Bci/5-zasad-wydawania-pieniedzy-czyli-skuteczne-oszczedzanie/ jednak nie pozostaje mi nic innego jak w tym momencie zaciągnięcie skądś szybkiej gotówki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: