Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Wszystko o pracy na wózkach widłowych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olszak

PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 1:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sory chlopaki ale pierdolicie od rzeczy , pracuje w Uk jako operator wozka widlowego od lipca 2006 , zrobilem uprawnienia w Polsce ( wystawione w jezyku angielskich ) i jeszcze nigdzie sie nie spotkalem z odmowa ich uznania , zmieniam teraz prace i agencja ktora mi zalatwia kontrakt rowniez je uznala , moze nie umiecie ich dobrze zabajerowac ? bo ja na wstepnie mowie ze sa to uprawnienia na cala UE i na wszystkie rodzaje wozkow widlowcyh od reach po counter zreszta na licencji mam napisanie ze ma na wszyskie wozki widlowe napedzane silnikiem mechanicznym . Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Twoja ocena: 0 [+] [-]
lemieuxleeds

PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 2:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byc moze ja tego nie neguje ale w mojej firmie nie masz szans na takich papierach zreszta u mnie sa nawet ludzie co pracowali w innych firmach na wozkach i tez musza ponownie przejsc kurs lub chociaz retest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Carlos

PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpowiedzcie moze w jakich to agencjach mozna sie załapac do takiej pracy na wozku jakies linki lub chociaz nazwy tych agencji , czy znacie moze taka agencje Leeda w Leeds czy jest ona wiarygodna agencja ? Dzieki wszytkim za podpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
kubiorek

PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj chlopak od sierpnia 2006 pracuje w Anglii jako operator wozka widlowego.prace znalazl przez agencje i nikt mu nic nie mowil ze nie uznaja jego locencji a robil ja w Polsce i tylko tlumaczyl na angielski u tlumacza przysieglego.ale mi mowil ze sa takie agencje pracy ktore wymagaja TYLKO angielskich licencji.to chyba zalezy do jakiej agencji sie trafi.narka
Powrót do góry
Malgon

PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam tez mam doswiadczenie w tej kwestii (no nie w pracy na wozku widlowym hehe) ale firma budowlana, dla ktorej pracuje zatrudnniala polskich operatorow (w Szkocji z tym ze) i jako ze kolesie dali im polskie uprawnienia wraz z tlumaczeniem , koordynator Health and Safety z naszej firmy podeslal mi ich dokumenty i poprosil o potwierdzenie ,ze papiery sa OK i ze tlumaczenie wlasnie tego dotyczy Smile
Nie wierzyl tlumaczowi przysieglemu z Polski, maybe ... Smile

czyli to czy zezwola i uznaja polskie kwalifikacje z pewnoscia zalezy od indywidualnych przypadkow firm czy agencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
hans

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w jakich`agencjach`biora na polskiej licencji>?
Powrót do góry
lemieuxleeds

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja na temat agencji nic nie wiem ostatni raz kiedy mialem doczynienia z agencja to bylo ze 3 lata temu wiec troche jestem nie w temacie ale duzo firm napewno potrzebuje na full time tylko trzeba sie wysilic i szukac w tej chwili nikomu nic nie doradze ale idzie wiosna to napewno cos sie trafi jak bede znal namiary to dam znac...
Powrót do góry
Carlos

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki bardzo za wszytkie odpowiedzi i podpowiedzi , z tego co mi wiadomo to slyszalem ze w agencjach ruszyla praca , jak bdziecie co swiedziec na temat w jakich agencjach mozna doszukac sie pracy to prosze o kontakt pozdrowienia i dzieki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
hans

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odkopuje temat, zdawal ktos uprawnienia na counterbalance na tym 2.5 dniowym kursie i moze odsprzedac lub porzyczyc jakies materialy?
Powrót do góry
robin

PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 1:36 pm    Temat postu: kierowca Odpowiedz z cytatem

witam.jak przedstawia się praca dla kierowców wózków widłowych.nie znam języka dobrze ale się dogadam.pozdrawienia z mazur
Powrót do góry
Baggins

PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OD 5,50£ dla Polakow ze slabym ang do 13£ z dobrym
Powrót do góry
robin

PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 2:06 pm    Temat postu: kierowca Odpowiedz z cytatem

a jest zapotrzebowanie.
Powrót do góry
Baggins

PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niby jest, ale tu nic nie wiadomo, tak czy siak lepiej poczekac do wiosny
Powrót do góry
cczarek

PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 11:38 am    Temat postu: Agencje dla kierowcow wozkow widlowych Odpowiedz z cytatem

Witam!mam pytanie...czy orientujecie sie moze ktora agencja zajmuje sie szukaniem pracy dla kierowcow wozkow widlowych??z gory dziekuje za odpowiedz.pozdrawiam
Powrót do góry
|damian|

PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siema
u mnie do firmy przyjmowaly 2 agencje (na wozki swego czasu i order pickerow) Primetime i Taskmaster (Taskmaster to chyba z Doncaster, Primetime niemam pojecia :-p )
pogoogluj troche to cos sie znajdzie albo sprawdz strone jobcentre
Powrót do góry
ela1981

PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kierowcy wozkow widlowych nie sa oddzielnym sektorem jak np: lekarze, pielegniarki itp:zawody zw. ze zdrowiem, wiec poprostu szukaj w kazdej agencjii pracy industrial i pytaj o prace z takimi wymaganiami.
Powodzenia
Powrót do góry
Abdul Wisimulacha

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 5:17 pm    Temat postu: Czy sa agencje respektujace polskie papiery na widlaka?? Odpowiedz z cytatem

Witam!!! Jestem tu nowy, chociaz w Leeds jestem juz troche czasu i jestem w trakcie poszukiwanaia pracy ktore okazuje sie znacznie dluzsze niz zakladalem. Otoz w trakcie jej szukania napotkalem maly problem poniewaz agencje w ktorych bylem dotychczas nie uznaja uprawnien na wozki widlowe, ktore zostaly zrobione w polsce (chociaz te sa przetlumaczone i rzekomo uznawane w Europie). Stąd moje zapytanie czy zna ktoś agencje ktora takie papiery uznaje????? Teraz jestem w trakcie kursu angielskiego i okazuje sie ze to jeszcze troche potrwa. z gory dziekuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Powrót do góry
karlosang

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej bardzo w to watpie widzisz rok 2007 jest znacznie ciezszy dla polskiej emigracji duzo nas tu i maja z czego wybierac duzo polakuw ma juz angielskie papiery to juz nie 2004/5 gdzie jezeli trafiles do leed w tym czasi permamencik byl z miejsca a na legitymacje szkolna z podstawuwki mogla posluzyc za zekome uprawnieni na wuzek widlowy teraz juz nieprzechodza takie numery. Moja rada jak zaoszczedzisz jakies L300 (niewiem ile teraz kosztuje ale hyba nie wiecej) to zrub sobie angielskie papiery polecam RTITB najbardziej uznawane.
Powrót do góry
dora750
Gość

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to brytyjscy pracodawcy nie uznają polskich uprawnień na wózki widłowe. Często jednak zdarza się, że zatrudniają oni osoby od przyuczenia. Robią właściwe kursy wewnętrzne, za które płaci pracodawca. Skąd wiem? Mój chłopak pracuje jako FLT Driver już ponad rok. Najpierw zaczął jako zwykły picker. A potem już samo poszło. Od poniedziałku już na kontrakcie.
Możesz spróbować z agencją Rotherwood Recruitment w Keighley.
Powrót do góry
Twoja ocena: 0 [+] [-]
|damian|

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze sproboj zalatwic bezposrednio u pracodawcy a nie przez agencje
ja tak pracuje juz prawie rok (staly kontrakt od poczatku) i moich polskich uprawnien nawet nie widzieli Razz (oczywiscie posiadam)
Na rozmowie kwalifikacyjnej, zapytalem czy to nie jest jakis problem ze mam uprawnienia pl a nie uk powiedzieli ze to dla nich bez roznicy. Interesowalo ich tylko moje doswiadczenie, ile lat jezdzilem wozkiem, w jakim sektorze pracowalem itd
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: