Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Wszystko o pracy na wózkach widłowych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yern

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 2:36 pm    Temat postu: przetłumaczenie zaświadczenia o ukończeniu kursu na wózki.. Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, właśnie ukończyłem kurs na wózki widłowe. Mam zamiar pracować na wózkach w Anglii i mam odnośnie tego pytanie: Czy muszę przetłumaczyć zaświadczenie o ukończeniu kursu?? Czy polski papier będzie tak samo ważny na terenach W.Brytanii?? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Aneta28

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj. Z tego co wiem to uprawnień na wózki widłowe zrobione w Polsce w ogóle nie honorują w UK.
Powrót do góry
hans

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale bedziesz mial taniej jak sie zdecydujesz zrobic angielskie
Powrót do góry
Rabarbados

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Z tego co się orietuje to musisz zrobic taki sam kurs w UK,polskie kursy na wózki tutaj nie akceptują.
Confused
Powrót do góry
justynab

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to bedzie koszt ok 350 funtow, moge podac numer telefonu do polaka ktory bierze drozej lub bezposrednio do angielskiej firmy wtedy taniej, kurs trwa 1 dzien i masz odreki certyfikt angielski( zazwyczaj kurs jest w soboty)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
cczarek

PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:08 am    Temat postu: Re: przetłumaczenie zaświadczenia o ukończeniu kursu na wózk Odpowiedz z cytatem

polskich zaswidczen nie uznaja w UK
Powrót do góry
|damian|

PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze i nie uznaja polskich uprawnien ale nie zmienia to faktu ze niektorzy bez angielskich jezdza wozkami Wink
Powrót do góry
ewelin

PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[
wiem, ze na ruskim sklepie na markecie w Leeds bylo wlasnie ogloszenie o kursie na wózki u polaka...

Pozdrawiam Wink

Ostatnio zmieniony przez ewelin dnia Czw Lip 03, 2008 11:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger Twoja ocena: 0 [+] [-]
justynab

PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy to ten sam , ale moj maz robil kurs posredniczyl mu w zalatwianiu terminu Polak i okazalo sie ze bierze 50 funtow wiecej niz Anglik, jak cos mam juz numer bezposrednio do angielskiej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
hans

PostWysłany: Nie Cze 29, 2008 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najprosciej podejdz do hargravesa na holbeku ja tam robilem nie bylo zadnych problemow na egzamin mozesz przyniesc slownik a sam egzamin to pestka w porownaniu z tym co w pl tez kiedys do jakiegos polaka ale po chwili rozmowy stwierdzilem ze to jakis buras wiec go olalem
poza tym pamietaj ze ta licencja ma miec akredytacje RTiTB
Powrót do góry
Pan nickt

PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hans moglbys podac dokladniejsze namiary tej agencji na Holbecku?? bo po tej nazwie ktora podales nie moge jej znalesc..dzieki pozdrawiam
Powrót do góry
HardcoR

PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan nickt napisał:
hans moglbys podac dokladniejsze namiary tej agencji na Holbecku?? bo po tej nazwie ktora podales nie moge jej znalesc..dzieki pozdrawiam

http://www.hargreavestraining.com/index.php?id=contact
Powrót do góry
Pan nickt

PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki HardcoR!!! pozdrawiam
Powrót do góry
Duch26

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 8:56 pm    Temat postu: Praca w ochronie, praca na C+E, WÓZKI WIDŁOWE Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, jestem tu świeży, chciałbym się dowiedzieć coś na temat pracy w okolicy w tych zawodach, przyjeżdżam 8 czerwca do Leeds do rodziny- są rodowitymi anglikami, coś pewnie załatwią, ale wolę sam zadziałać, mam dobrą znajomość języka ang, średnią go i rosyjskiego i słabą j, norweskiego\duńskiego, posiadam licencję ochroniarską II-go stopnia, mam poświadczenie bezpieczeństwa-tajne, doświadczenie w tym zawodzie kilka lat- głównie praca w wojsku, przez pół roku jeździłem w firmie transportowej Schenker, a potem rok w firmie INTERTRANS, mam digi tacho card, na wózkach widłowych nie jeździłem prawie wcale (troszki na Nissanie ze wspomaganiem - waga 25) mam więc pytanko czy w tych zawodach trudno tu w okolicy?? myślałem o ochronie, pójść do firmy pogadać, kilka firm napisało że robią licencję SIA dla właściwych kandydatów, ewentualnie sam zrobię- stać mnie na to:) aha i mam pytanko- chciałbym kupić Vectrę 1.8 benzyna z 2003-2006 roku ile musiałbym zapłacić za insrance, mam 26 lat bezszkodową jazda, wszystkie kat.prawka, - patrzyłam w (more than) i wyszło ok.800 LSad Samochód to jednak sprawa drugorzędna, praca ważniejsza, może ktoś zetknął się z ochroną SIA door supervisor?? kurs to ok. 200L egz. ponoć też tyle
Powrót do góry
dora750
Gość

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Confused.com. Tu sobie możesz sprawdzić ile ubezpieczenie kosztuje. Licencję na wózki musisz mieć angielską. Polskiej nie honorują. Pracodawca może Cię zatrudnić jednak bez licencji i przeszkolić do pracy na wózkach.

Na resztę pytań niestety, nie umiem odpowiedzieć. Nawet nie przebrnęłam dokładnie przez to CV, które nam tu pięknie nakreśliłeś Cool
Powrót do góry
Twoja ocena: 0 [+] [-]
Duch26

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

będę w miejscowości Gomersal- Cleckheaton, co do wózków to wiem bo kumpel był w Birmingham i musiał robić kurs na wózki, polskiego nie chcieli,
Powrót do góry
dora750
Gość

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszędzie blisko. Ale skoro rodzina miejscowa, to na pewno mają rozeznanie, gdzie czego szukać.

http://www.calvertdawson.co.uk/images/calvert-map.jpg
Powrót do góry
Duch26

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem do Normanton, Wakefield, Leeds 10mil, mam też znajomą w Castleford, a jak tu z bezrobociem, słyszałem że spore- może anglikom nie chce się pracować, dora napisz gg to pogadamy mój to 10115903, tnx
Powrót do góry
dora750
Gość

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tej porze roku bezrobocie najczęściej dotyka pracowników agencji.
Powrót do góry
neblyn

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam,

nie mam kursu i jestem w polsce. czy jest sens robienie go tu przed wyjazdem, czy moze lepiej wszystko w uk?
sa firmy, ktore robia bez egzaminu panstwowego (polska). czy taki papierek niepanstwowy wystarczy na wyspach (wydany w wersji angielskiej lub przetlumaczony)?

pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: