Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Tipsy Żelowe, Manicure biologiczny i chemiczny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Okul

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Having your nails done could increase the risk of skin cancer-ale to raczycho to akurat od naswietlania, no chyba ze naswietlacie lampa bez promieni UV.

PS.Wietnamczycy pewnie naswietlaja energia Kryptonu... Laughing Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Agnieszka_77

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okul napisał:
Having your nails done could increase the risk of skin cancer-ale to raczycho to akurat od naswietlania, no chyba ze naswietlacie lampa bez promieni UV.

PS.Wietnamczycy pewnie naswietlaja energia Kryptonu... Laughing Question

mma dotyczy tylko akrylu, a ten jest chemo- a nie swiatloutwardzalny, wiec daj juz sobie spokoj, bo nie masz pojecie o czym piszesz...
to chyba jasne, ze jezeli uparcie przez lata bedzie sie ladowac jakis tam kancerogenny kwas na paznokcie to moze on zwiekszyc ryzyko raka skory... a nie lampy uv o mocy 9V...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Adres AIM Twoja ocena: 0 [+] [-]
karla

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Pauline na Beestonie jesli chodzi o pazurki,to chyba jedyna osoba ktora tam cos potrafi.(mam na mysli salon Elizabeth)
Powrót do góry
luska

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karla napisał:
Ja polecam Pauline na Beestonie jesli chodzi o pazurki,to chyba jedyna osoba ktora tam cos potrafi.(mam na mysli salon Elizabeth)

Tak ten salon jest slawny z tego ze obgaduja kazda klientke zaraz po jej wyjsciu Twisted Evil slyszalam na wlasne uszy wiec moze i dobrze robi te paznokcie ale jeszcze lepiej obgaduja wszystkich jak tylko sie da (klientki oraz inne salony dla nich sa najgorsze) tyle ze ja jak wchodze i slysze ze tak gadaja ktorys raz z kolei to dzieki serdeczne tak wiec dziewczyny zastanowcie sie pozdrawiam
Powrót do góry
karla

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zadna nowosc Sad luska ja o tym wiem ale mam to w d....niech gadaja chyba ze masz inne namiary na kogos kto dobrze robi pazurki) bo faktycznie atmosfera tam kiepska i to jak traktuje swoja pracownice to poprostu koszmar!!!(mam na mysli fryzjerke ktora zatrudnila ta fryzjerka to bardzo mila dziewczyna grzeczna naprawde)Ale wlascicielka koszmar zero kultury i obycia pozdrawiam
Powrót do góry
xxxxkarolinaxxxx

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ejj dziewczyny znacie kogos kto by mógł mi zrobic takie obojętnnie jakie tipsy do 15 funtów french piały krótkie plsss potrzebuje na sylwka
Powrót do góry
karla

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za ;15 niestety nie Sad
Powrót do góry
luska

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2010 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio robilam pazurki u tej litwinki ZANETY jakos tak miala na imie zrobila mi takie grube ze ho ho i do tego po tygodniu zaczely odpadac WIEC UWAZAJCIE GDZIE I U KOGO ROBICIE pozdrawiam
Powrót do góry
Agnieszka_77

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2010 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo sie dziewczyny rzucacie na pierwsza lepsza, ktora zrobi troche taniej, ktos kto inwestuje w szkolenia, pracuje na dobrych produktach, nie robi po kryjomu w domu, tylko wynajmuje miejsce w salonie i placi podatki, nie bedzie robil paznokci za £15.
i co teraz? zaplacilas zanecie £20, paznokcie odpadly, pojdziesz gdzie indziej, znowu zaplacisz i wyjdzie drozej niz gdziekolwiek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Adres AIM Twoja ocena: 0 [+] [-]
karla

PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnieszka_77 napisał:
bo sie dziewczyny rzucacie na pierwsza lepsza, ktora zrobi troche taniej, ktos kto inwestuje w szkolenia, pracuje na dobrych produktach, nie robi po kryjomu w domu, tylko wynajmuje miejsce w salonie i placi podatki, nie bedzie robil paznokci za £15.
i co teraz? zaplacilas zanecie £20, paznokcie odpadly, pojdziesz gdzie indziej, znowu zaplacisz i wyjdzie drozej niz gdziekolwiek Smile

Hm chyba wiem o kim mowa,ale to zadna Litwinka Ale zgadzam sie tu z kolezanka ,ze ktos kto inwestuje w szkolenia nie robi w domu .Ja placilam 25 za te pzurki.Tyle biora dziewczyny ktore pracuja w salonie i placa czynsz,wiec to chyba troche drogo
Powrót do góry
neonka

PostWysłany: Pią Gru 03, 2010 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co myslicie o pazurkach p.agnieszki, ktora jest tez fryzjerka-oglasza sie na NK ?
Powrót do góry
olcik6

PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie chcialam sie zwrocic z pytaniem o paznokcie, moze jakies swiezsze info z Leeds? Dziekuje Smile
Powrót do góry
neonka

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja za tydzien bede miec robione u p.agnieszki...z tego co widzialam na fotkach na NK to nawet fajne robi te paznokcie, a jak dlugo beda sie trzymaly to sie okaze Smile bede robic zelowe.
Powrót do góry
olcik6

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neonka- jako ze nie posiadam NK powiedz prosze jakie ceny ma, gdzie pracuje itd. No i daj znac jak bylo i jaki efekt Wink
Powrót do góry
neonka

PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to bierze 20f jesli ty dojezdzasz do niej...ale ona przyjedzie do mnie to liczy sobie 5f za dojazd :)nie wiem czy bierze duzo czy malo bo nigdy nie orientowalam sie w cenach paznokci zelowych tu w UK, w Polsce dalam za zelowe 60 zl i trzymaly mi sie ok. 1,5 miesiaca a potem zaczely pekac wiec chyba lepiej wydac wiecej i miec zrobione dobrze...chociaz nie mozna powiedziec, z ejak ktos bierze mniej to robi gorzej. ja narazie sprobuje u p.agnieszki Smile
Powrót do góry
olcik6

PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1,5 miesiaca???? To baaaaaardzo dlugo Smile max 4 tygodnie i dopelnienia wiec mialas zrobione bardzo dobrze! Daj jakies namiary na Pania Agnieszke Wink Wyprobujemy Smile
Powrót do góry
sophi-aliss

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 1:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ejj dziewczynki ja mam zajebista laske ktora robi pazury!!
dziwie sie ze zadna z was nie byla!!ma na imie Magda i robi w domku(bela isle) za 20f!!
ja jestem zachwycona z tych paznokci!! ta dziewczyna ma talent!! to jej prace na NK - http://nk.pl/#profile/25766238/gallery/album/2/241
wejdzcie warto obejrzec!! dzis u niej bylam;p pazurki mam cuda;p
Powrót do góry
sophi-aliss

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 2:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaa co do p.agnieszki to odradzam bo to co robi to dla mnie koszmar Confused ale to tylko moja opinia , sa gusta i gusciki;p i co do wlosow to robi je koszmarnie jak i paznokcie! widzialam na wlasne oczy;/ Sad odradzam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
sophi-aliss

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 2:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaa i ostatnio zaczela robic paznokcie jakas Angelika oglasza sie na NK odradzam!!! wiekszosc prac na jej profilu nk nie jest jej!!
poza tym ostatnio byla u niej moja kolezanka i to co jej zrobila to koszmar!! ta dziewczyna nie potrafi robic pazurow!! zrobila jej zdobienie jaj dziecko 5 letnie!!

ejj odradzam!!!!

buziaki dla was:*:* Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
gabrysia1234

PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze ktoras z Was dziewczyny slyszala kto robi w Leeds - i okolice japonski manicure???
szukalam na necie ale gdzie nie zadzwonie wielkie zdziwienie. moze ktoras z Was slyszala gdzie sie tym zajmuja??
dzieki za info
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: