Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Auto na kredyt z komisu
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wesola

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 6:27 pm    Temat postu: Auto na kredyt z komisu Odpowiedz z cytatem

witam kochani. Czy moze ktos byl w takiej sytuacji jak ja i bedzie mogol mi pomoc. Natomiast chce kupic auto z komisu na kredyt. Jakie wymogi musze spelniac. Ponoc chca zeby bylo prawo jazdy, ktorego nie mam. A samochod chce kupic w prezenie tylko kredyt chce wziac na siebie. Nie wiem co robic. Prosze o jakies informacjejesli ktos cos wie.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Twoja ocena: 0 [+] [-]
snickers

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możesz poprosic o home delivery dla samochodu - oczywiście odpłatnie. Wymogi o udzielenie kredytu sa standardowe: ile lat jesteś w Anglii (min.3 lata - w zależności od kredytodawcy), miejsce zameldowania, staż i miejsce stałego zatrudnienia, ile zarabiasz, czy pobierasz jakiekolwiek zasiłki, twój credit check musi być zadowalający, itd...

Ostatnio zmieniony przez snickers dnia Sro Sie 12, 2009 6:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
koukla

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Właśnie wczoraj kupiłam z mężem auto z komisu na kredyt. Z tym, że kredyt wzieliśmy z banku, bo po przeliczeniu oferty jakiej dawał nam komis a bank okazało się, że kredyt z banku wyniósł nas o 1000 funtów mniej w skali pięciu lat. Warto się zastanowić. Co do prawa jazdy, nie jest ono potrzebne do zakupu auta.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
wesola

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 7:15 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

tylko jest maly problem.Ja 4 miesiace temu zmienilem bank z barcelysa na lloydsa. Wiec nie beda mi mogli sprawdzic historii rachunu itd. wiec pewnie jestem w kropce czy nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Twoja ocena: 0 [+] [-]
ela1981

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

histori rachunku to oni nie beda sprawdzac, tylko credit check a to inna sprawa ~ tam masz cala swoja historie finansowa (w tym wszystkie rachunki, konta, banki z ktorymi wspolpracujesz lub wspolpracowales)
Powrót do góry
wesola

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 7:30 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

problem w tym ze u mnie nie beda za bardzo mieli co sprawdzac bo w sumie z mojego konta nie widac ze palce za rachunki jakies. jedynie kiedys mialem telefon na abonament ale to dawno temu.
Powrót do góry
snickers

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najważniejsze dla nich jest, czy nie masz żadnych zaległości, długów i jak dużo potrafisz oszczędzić - jak w banku im więcej masz na koncie tym większe operacje wykonuje bank z udziałem twoich pieniędzy
Powrót do góry
koukla

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest tak do końca (a przynajmniej tak nie było w naszym przypadku) ja mam konto w Lloydsie 4 lata a mój mąż niecałe 2 i kredyt został przyznany tylko na mnie, bo mąż okazało się, że jest z nimi za krótko.
Powrót do góry
ela1981

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie martw sie za wczasu, pojdz do komisu i spytaj, jak masz sredni credit score to i tak ci dadza kredyt ale drozszy, wtedy bedziesz musiala sobie oszacowac czy cie na to stac i czy nie
Powrót do góry
jola79

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 9:15 pm    Temat postu: kredyt? Odpowiedz z cytatem

nie bierz kredytu to zgubne wyjscie, lepiej odloz i wtedy kup autko
Powrót do góry
snickers

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co racja to racja: nawet jeśli twój credit score będzie poor - czyli najniższy to i tak dostaniesz kredyt w KOMISIE ale z większym oprocentowaniem. Najlepszym wyjściem będzie bank ale piszesz, że masz problemy aby zdobyc pożyczke sprubój w komisie. Nie bój się wszystkiego się dowiesz to nie Polska - czasami połowa raty kredytu to są ubezpieczenia od róznych wypadków losowych (np. utrata pracy), i to działa

Ostatnio zmieniony przez snickers dnia Sro Sie 12, 2009 10:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
bolek

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najniższy jest: very poor, potem: poor, fair, good i very good (excellent), od fair z reguły nie ma problemów z kredytem
Powrót do góry
ela1981

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 12:30 pm    Temat postu: Re: kredyt? Odpowiedz z cytatem

jola79 napisał:

heh najlepiej.....ale...

ale moze chce kupic takie meeeega wypasione auto, ze oszczedzac na nie bedzie 5 lat, a ma wysoki credit score i kredyt dosostanie na niewieli %

nie zawsze kredyt jest zly, domu raczej za gotowke nie kupisz
Powrót do góry
jackyl
Mistrz Ciętej Riposty

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 6:15 pm    Temat postu: Re: kredyt? Odpowiedz z cytatem

ela1981 napisał:
jola79 napisał:

heh najlepiej.....ale...

ale moze chce kupic takie meeeega wypasione auto, ze oszczedzac na nie bedzie 5 lat, a ma wysoki credit score i kredyt dosostanie na niewieli %

nie zawsze kredyt jest zly, domu raczej za gotowke nie kupisz

a co, odmowia sprzedazy..? Cool
Powrót do góry
ela1981

PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh pewnie tak z powodu braku ....doswiadczenia Wink
Powrót do góry
czlek

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie polecam zakupu na kredyt ,a jesli juz to radze uwaznie czytac umowe,rozne kruczki czasem mozna znalezc -powodzonka
Powrót do góry
eR

PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można wziąć auto na kredyt tutaj i pojechać do polski tym autem nie wracając nigdy i nie spłacając kredytu. Duże jest ryzyko, że mnie złapią?

Mam ochotę tak zrobić niedługo, bez kitu. Jedyne co mnie wstrzymuje to późniejsze konsekwencje (więzienie np)
Powrót do góry
chomik

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eR napisał:
Można wziąć auto na kredyt tutaj i pojechać do polski tym autem nie wracając nigdy i nie spłacając kredytu. Duże jest ryzyko, że mnie złapią?

Mam ochotę tak zrobić niedługo, bez kitu. Jedyne co mnie wstrzymuje to późniejsze konsekwencje (więzienie np)

Zrob tak a potem podziel sie spostrzezeniami - moze inni pojda w twoje slady Twisted Evil
Powrót do góry
Baggins

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wahaj sie ani sekundy, ja bym nakupil jeszcze jakas lodowke, kompa, pralke i telewizor na kredyt, zapakowal i tyle mnie widzieli. A wiezienie rzecz nabyta, ty to masz leb...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
nowy_nowa

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eR napisał:

duzo takich bylo, polowa siedzi,druga polowa robi w pl za darmo bo wiekszosc komornik zabiera. Te czasy juz sie skonczyly. Przejrzyj internet po polskich portalach ile juz powstalo firm w polsce specjalizujace sie tylko i wylacznie , sciganiem dluznikow bankow zachodnich, w wiekszosci angielskich ale takze niemieckich,hiszpanskich. W tej chwili nawet co druga kancelaria prawnicza czy detektywistyczna stworzyla sobie dodatkowe zrodlo dochodu szukajac podobnych "pomyslodawcow" jak ty. Wiec zycze powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: