Leeds-Manchester.pl jobs jest bez wątpienia najpopularniejszym w północnej Anglii serwisem Polonii Brytyjskiej.

Ref no.: JLP1584

Podstawowe informacje o stanowisku pracy

Nazwa stanowiska: Agentów Nieruchomości
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar godzin pracy: Praca w pełnym wymiarze godzin
Godziny/Zmiany: Zmiana poranna
Wysokość wynagrodzenia: 14000 - 35000

Miejsce pracy

Kod pocztowy: LS1 1HG

Opis stanowiska pracy

1) pracownika do remontów
2) Ł100 za landlorda
3) 8 Agentów Nieruchomości.

Ad1) Poszukuję budowlańców specjalizujących się w remontach domów. Praca w Harrogate - kontakt: addrenovation@gmail.com

Ad2) Oferta zdobycia dodatkowego wynagrodzenia (Ł100) za każdą podpisaną umowę pomiędzy właścicielami domów czynszowych (landlordami) a OpenHouse na zarządzanie ich zasobami mieszkaniowymi - kontakt: 07835155044

Ad3) Easte Agency OpenHouse poszukuje: 6 Agentów Nieruchomości na terenie Leeds i 2 na teren Harrogate.

Praca: Full/Part time i Part/time
£ 14,000 - £ 35,000 + trening + postęp kariery

Czy jesteś osobą charyzmatyczną z dużą ilością energii?
Czy masz motywację do zarabiania pieniędzy?
Czy masz głód, aby odnieść sukces?
Szukasz pracy, którą możesz rozwijać?
Czy chcesz karierę, która jest wyzwaniem?

OPIS PRACY

Masz możliwość:
Zdobądź najlepsze szkolenie w zakresie sprzedaży;
Długoterminowa kariera z niesamowitymi bonusami;
Otrzymaj najlepsze motywacje i premie
Mają szybki rozwój kariery

Firma
Bycie nowoczesnym i niezależnym Agentem Nieruchomości, obejmującym wszystkie aspekty sprzedaży, wynajmu i zarządzania nieruchomościami. Oferują najlepszy program szkoleniowy, który pomoże Ci rozpocząć nową i ekscytującą karierę! Mają szybki, profesjonalny i wysokoenergetyczny środowisko pracy, które zachęcają do osiągnięcia Twoich celów i zwiększenia potencjału zarobkowego. Praca w ryzykownym, kreatywnym i otwartym nastawieniu oznacza, że nie będziesz mieć jednego nudnego dnia!

Rola

Masz możliwość wzięcia udziału w tworzeniu nowej firmy i rozwoju wraz z nią. Poprzez treningi i zdobywanie doświadczenia możesz stać się pełnowartościowym Agentem Nieruchomości z nieograniczonymi możliwościami zarobkowania.
Wymagane umiejętności
Praca w Agencja Open House obejmuje: zakup / wynajem i sprzedaż nieruchomości oraz zarządzanie nieruchomościami. Agenci nieruchomości mogą specjalizować się w konkretnym rynku nieruchomości, takim jak nieruchomości komercyjne lub mieszkalne.
Praca agenta nieruchomości zawiera elementy marketingu, sprzedaży i administracji. Obowiązkiem agenta nieruchomości jest:
Kontaktowanie się z klientami w celu sprzedaży nieruchomości w najbardziej odpowiedni sposób, aby zmaksymalizować wartość sprzedaży
Postępowanie z zapytaniem o właściwości od potencjalnych nabywców
Właściwości wyceny
Tworzenie raportów, broszur, informacji promocyjnych i innych materiałów pisemnych oraz ich dystrybucja.
Negocjowanie sprzedaży i wynajmu nieruchomości
Administrowanie i nabywania nieruchomości oraz zapewnienie jej prawidłowego wynajmu.

Dni roboczych agentów nieruchomości zazwyczaj zajmują około 9: 00-17: 00, ale w zależności od pracodawcy mogą być Państwo zobowiązani do pracy w weekendy. Zwykle agenci nieruchomości otrzymują prowizję w oparciu o odsetek każdej sprzedaży;

Kluczowe umiejętności dla agentów nieruchomości:
Negocjacje i umiejętności sprzedaży
Ambicja i charyzma
Dobre umiejętności komunikacyjne i zdolność do utrzymania pozytywnych relacji z klientami i kolegami
Silne umiejętności organizacyjne, Chęć podjęcia odpowiedzialności, Gotowość do podróży i spędzania wolnego czasu poza domem; Mile widziany własny środek lokomocji lub/i prawo jazdy.
Zrozumienie i zainteresowanie lokalnym rynkiem nieruchomości oraz procesem kupna i sprzedaży nieruchomości.
Doświadczenie nie wymagane

Kontakt: Harrogate@localagent.co.uk lub Leeds@localagent.co.uk

Osoba do kontaktu: Dariusz Dąbrowski
Telefon: 07835155044
Email: addrenovation@gmail.com