click here for English version

Ani Mru Mru w Bristol

30 kwietnia 2010 , godz. 00:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika KwiateK.

W piątek, 30 kwietnia w Bristolu wystąpi kabaret Ani Mru Mru! Punktualnie o 20.00 popularni komicy zaprezentują znane i lubiane skecze, które wywołują salwy śmiechu u największych ponuraków. Występ w St.Georges to jedna z ostatnich szans zobaczenia fenomenalnej trasy podsumowującej 10-lecie istnienia kabaretu. Na występ serdecznie zaprasza portal internetowy www.leeds-manchester.pl.

W programie przewidziano największe przeboje trójki z Lublina, wśród których prym wiodą: Na wyspy wiej, Brzuchomówca, Jasnowidz, Pierwszy raz, Klinika Uzależnień oraz Król i wieśniak. Czy można lepiej zacząć długi majowy weekend niż z kabaretem Ani Mru Mru?

Bilety na występ Ani Mru Mru dostępne są na stronie: www.ticketweb.co.uk oraz w wybranych sklepach, których adresy znajdują się na stronie: www.Leeds-Manchester.pl/animrumru. Koszt biletu to £18 w przedsprzedaży i £20 w dniu występu*.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z redakcją pod adresem: marcin@leeds-manchester.pl">marcin@leeds-manchester.pl.

Życzymy milej zabawy!

 

 

Więcej szczegółów: www.Leeds-Manchester.pl/animrumru

powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!