click here for English version

Fabryka Pozytywnych Emocji

12 czerwca 2010 , godz. 00:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika Pawlinak.

Fabryka Pozytywnych Emocji to kolejny, interaktywny projekt polskiej grupy artystycznej Polish InvadARTs, która zadebiutowała swoją pierwszą wystawą w Leeds w listopadzie 2008 roku. 

Fabryka rozpocznie działalność 12 czerwca 2010 o godzinie 18-tej w Polskim Ośrodku przy 6 Newton Hill Road w Leeds i - podobnie jak ostatnim razem - będzie to konfrontacja różnych przejawów twórczej aktywności.

Jednym z głównych założeń wystawy jest interakcja z odbiorcą, dlatego zwiedzający będą mogli aktywnie uczestniczyć w działalności fabryki, która jak każda, będzie podzielona na poszczególne działy:fotografii, body paintingu, filcowania, poezji, malarstwa, grafiki, biżuterii artystycznej, street artu.

Dodatkową atrakcją wystawy jest pokaz wizualizacji połączony, po godzinie 22, z imprezą taneczną. Kilku utalentowanych, polskich DJ’i zabawiać będzie wszystkich uczestników wystawy, przy rytmach muzyki House i Electro, do wczesnych godzin porannych.

W imieniu ekipy Polish InvadARTs zapraszamy serdecznie, nie tylko na wystawę, ale i na stronę internetową grupy www.myspace.com/polishinvadarts. Można nas również znaleźć na www.facebook.com.

Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy długi wieczór pełen wrażeń, Pozytywnych Emocji i Sztuki!

 

 

 

 

 

 

powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!