click here for English version

Kabaret Łowcy.B

27 stycznia 2011 , godz. 20:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika MK.

Kabaret Łowcy.B w Anglii

 

W czwartek 27 Stycznia 2011 o godzinie 20.00 w The Crescent Theatre w Birmingham wystąpi jeden z najpopularniejszych kabaretów na polskiej scenie rozrywkowej -Łowcy.B. Na występ komików zaprasza portal internetowy Leeds-Manchester.pl.

 

Kabaret Łowcy.B powstał w 2002 w Cieszynie z inicjatywy sześciu studentów Uniwersytetu Śląskiego. Wielokrotnie nagradzani i wyróżniani. W 2003 roku, zaledwie po kilku miesiącach działalności chłopaki zwyciężyli w Przeglądzie Kabaretów PaKA, a w latach 2004-2006 dwa razy wygrali Ogólnopolski Festiwal Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A.

 

W skład kabaretu wchodzą: Bartosz Góra (Góra), Bartosz Gajda (Prymus, Gajda), Sławomir Szczęch (Zlew), Paweł Pindur (Zakleszcz, Pindur), Maciej Szczęch (Maćkowy Potwór), Mariusz Kałamaga (Basen, Mario). Widzom Polskiej telewizji Mariusz zapadł w pamięci jako współprowadzący CCC (z Kasia Cichopek) oraz Zabij mnie śmiechem (gdzie partnerował Tomkowi Kammelowi).

 

Grupa prezentuje absurdalny i surrealistyczny  humor z przewagą pantomimy nad komunikatami werbalnymi. Ich skecze, to „pomieszanie absurdu z terapią nerwic, a wszystko w atmosferze radosnej nieprzewidywalności”. W swoich działaniach są niezwykle autentyczni, czym zjednują sobie każdego widza.

 

Zapamiętani z takich skeczy, jak: "Autobus", "Super Sejm", czy "The Klaszczers". Łowcy potrafią być dziwni, zaskakujący i nieprzewidywalni, a czasem normalni. Bawią się tym, co robią na scenie, doprowadzając publiczność do ekstazy śmiechowej. Mają bardzo szerokie zainteresowania, co przekłada się bezpośrednio na kabaret -w spektaklach wykorzystują swoje umiejętności muzyczne, plastyczne, używają akrobacji oraz elementów pantomimy. Nic im nie jest straszne, eksperymentują i poszukują, wciągając innych do zabawy.

 

Bilety na występ dostępne są na stronie www.ticketweb.co.uk oraz w wybranych polskich sklepach, których adresy znajdują się na stronie: www.leeds-manchester.pl/lowcyb/

 

Koszt biletu to £18 w przedsprzedaży i £20 w dniu występu.

 

Serdecznie zapraszamy!

powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!