click here for English version

Ani Mru-Mru w Manchester

07 października 2011 , godz. 20:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika KwiateK.

Już w październiku rusza angielska trasa kabaretu Ani Mru-Mru.

Artyści odwiedzą Bristol, Leicester, Manchester, Sheffield oraz Birmingham. Gwiazdy polskiej sceny kabaretowej wystąpią po raz kolejny na zaproszenie portalu internetowego www.leeds-manchester.pl.

Zwycięzcy Specjalnej Nagrody Programu 2 podczas Gali Telekamery 2011 cieszą sie niesłabnącą popularnością zarówno w kraju jak i za granica. I nikogo to nie dziwi, ponieważ Ani Mru-Mru to kwintesencja dobrego humoru na najwyższym poziomie, a każdy ich występ gwarantuje co najmniej 2 godziny wyśmienitej zabawy pełnej niespodzianek.

Marcin Wójcik, Michal Wójcik i Waldemar Wilkołek zapraszają na znane i lubiane skecze, jak również premierowe numery. Nie zabraknie tez kilku perełek. Wszystkie przedstawienia zaczynają sie o godzinie 20.00. W związku z ogromnym zainteresowaniem występami, zorganizowano dodatkowe koncerty o godzinie 16.00 w Sheffield i Birmingham

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wspólnej zabawy.

Dodatkowe informacje o występach znajdują się na stronie www.leeds-manchester.pl/animrumru. Bilety w cenie £18 w przedsprzedaży (£20 w dniu występu) można kupić na www.ticketweb.co.uk, bądź w wybranych Polskich sklepach.

 

Zobacz więcej na: www.leeds-manchester.pl/animrumru

powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!