click here for English version

Peja/Slums Attack w Manchester

04 grudnia 2011 , godz. 19:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika deem.

Ostatnim i niezwykle mocnym akordem tegorocznych koncertów hip-hopowych w Manchesterze będzie występ Peji i Slums Attack. Poznaniacy wystąpią 3 grudnia w klubie Moho Live. Slums Attack promują wydany w tym roku i świetnie przyjęty album 'Reedukacja'. Koncert w Manchesterze to jeden z ostatnich przystanków na ich europejskiej trasie, imponującej rozmachem. Trasa, po raz pierwszy w historii polskich wykonawców hip-hopowych, objęła tak rozległy obszar Europy: od Oslo, przez kraje Beneluksu, Niemcy, Austrię, na Wyspach Brytyjskich i Irlandii skończywszy.

 

Slums Attack - polska grupa muzyczna z Poznania założona w 1993 roku przez Ryszarda Andrzejewskiego (Rychu Peja) i Marcina Kostrzewskiego (Icemana) prezentująca styl Gangsta rapu. Obecnie w skład Slums Attack wchodzą Peja i DJ Decks i nie udzielający się Iceman, który co wynika z jednego z wywiadów jest nadal pełnoprawnym członkiem grupy. Obaj poznali się w 1997 roku. Współpracują od 1998 roku. Ich pierwszą wspólną płytą było "Całkiem nowe oblicze”.

 

Jako support wystąpi Gandzior.

 

Co ciekawe, na koncercie będzie można nabyć płyty i koszulki SLU.

 

 

--

 

Moho Live – Tib Street, Manchester, M4 1SH.

Otwarcie klubu: 19.00. Początek koncertu: 20.30

Bilety do nabycia (15 funtów w przedsprzedaży):

online: www.ticketweb.co.uk

oraz w sieci polskich sklepów Spiżarnia na terenie Manchesteru – szczegółowy wykaz sklepów na stronie www.spizarnia.co.uk

Rezerwacje mailowe / kontakt: dmd@o2.pl

Wstęp od 18 lat.

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!