click here for English version

KONCERT PIH & EMBLEMAT

18 grudnia 2011 , godz. 18:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika strong84.

MASSIVE PROGRESS PROJECT ZAPRASZA WAS NA KONCERTY PIHA I EMBLEMATU KONCERTY ODBĘDĄ SIĘ 16 GRUDNIA LONDYN 17 GRUDNIA BIRMINGHAM 18 GRUDNIA BRADFORD  CENY BILETÓW 15 PRZEDSPRZEDAŻ 18 W DNIU KONCERTU  INFO 07514929755 POZDRAWIAMY MASSIVE PROGRESS PROJECT

 

PIH (zapisywane także jako Pih, PeIHa), właściwie Adam Piechocki ur. 9 września 1977 w Białymstoku – polski raper. W 2002 roku ukończył pięcioletnie studia prawnicze na Uniwersytecie w Białymstoku z tytułem magistra. W roku 2000 wraz z zespołem JedenSiedem (Pih i Tymi) nagrał płytę Wielka Niewiadoma o nieznanym nakładzie, gdyż wydana została przez undergroundową wytwórnię. Za produkcję albumu odpowiedzialny był DJ 600V, a refren w jednym z utworów zaśpiewała Reni Jusis. Po wydaniu płyty raperzy wzięli gościnny udział w wielu nagraniach, m.in. ze Wzgórzem Ya-Pa 3, , Żuromem , Liroyem ,Onarem i O$ką.

 

W 2003 roku Chada i Pih wydali album O Nas, Dla Was, a w roku 2004 nagrali razem cover piosenki Obudź się Oddziału Zamkniętego. Z tej okazji zostali zaproszeni do programu Muzyka łączy pokolenia. Wystąpili również na albumie Kodex 2: Proces producentów WhiteHouse.

 

W październiku 2004 ukazała się solowa płyta Piha Krew, Pot i Łzy, z gościnnym udziałem Mesa, Pezeta, Virusa (Styl V.IP.), Pyskatego, Hst, Gutka i Chady, której produkcją zajęli się m.in. Szyha, Jajonasz, Teka, Camey, Waves i Magiera. W 2006 roku z zespołem Skazani na Sukcezz, tworzonym z Pyskatym, wydał płytę Na Linii Ognia, a w roku 2007 Pih pojawił się gościnnie między innymi na kolejnej solowej płycie Onara i kompilacji Kodex 3: Wyrok. Kolejna płyta Piha Kwiaty Zła, wydana przez wytwórnia Step Records z Opola, miała swą premierę w grudniu 2008 roku. Album w niespełna 2 miesiące od premiery uzyskał status złotej płyty. 6 listopada 2010 roku przez Opolską wytwórnię Step Records została wydana pierwsza część trylogii pt Dowód Rzeczowy Nr 1 .

 

EMBLEMAT -...POWSTAŁ W 2003 ROKU A ZAŁOŻYCIELAMI JEST DWÓJKA PRZYJACIÓŁ...MICHAŁ WIERZBIŃSKI (CHIO) I KUBA ŁEPEK (KUBA EŁ)...MNIEJ WIECEJ PO ROKU DZIAŁALNOŚCI WYDALI PIERWSZEGO NIELEGALA,KTÓRY JAK W WIEKSZOŚCI TAKICH PRODUKCJI ROZSZEDŁ SIE PO RODZIMYM OSIEDLU-SZWEDEROWIE(SZWO),GOŚCINNIE NA TEJ PŁYCIE WYSTĄPILI:SIWY,JAJO (DSU) JAK I BIERWAGEN...OD TAMTEGO OKRESU "SZCZENIAKA" ZAJAWKA NA STAŁE ZASZCZEPIŁA SIĘ W ICH SERDUCHACH...TWORZENIE RAPU STAŁO SIE CZYMŚ WIĘCEJ NIŻ PASJĄ A ZACZEŁO BYĆ SPOSOBEM NA ŻYCIE, KTÓRY UCZY I WBIJA DO GŁOWY WARTOŚCI...PO PIERWSZYM NIELEGALU CHŁOPAKI OD RAZU ZABRALI SIĘ DO NAGRYWANIA KOLEJNYCH PROJEKTÓW...W TAMTYM OKRESIE BYLI WSPÓŁTWÓRCAMI BYDGOSKIEGO STUDIA MUZYCZNEGO "FUZJA" WSPÓLNIE Z OSIEDLA GŁOS I HOSSĄ...NA PRZEŁOMIE 2004-06 ZAGRALI WIELE KONCERTÓW W SWOIM MIEŚCIE I WOJEWÓDZTWIE...W TEN SPOSÓB DALI SIĘ POZNAĆ SZERSZEJ PUBLICE I ZAWIĄZALI NOWE ZNAJOMOŚCI...WRESZCIE 20 WRZEŚNIA 2005R.UKAZAŁ SIĘ PIERWSZY SINGIEL PROMUJĄCY ICH NOWY ALBUM "NOWY SZCZERY RAP" Z GOŚCINNYM UDZIAŁEM STONA Z OSIEDLA GŁOS...NASTEPNYM KROKIEM BYŁ KLIP "WIRUS"...24.05.2006 WYDALI KOLEJNY NIELEGAL "DLA ZIOMKÓW I WROGÓW"...GOŚCINNIE: MŁODY HS, HOSSA, ASIA VOO, STON OG, ŻARY JLB, KROZ,SIWY, GOLUB, DOSK, DJ KENA SWEET, DJ DOX, ŁYSY CMS, RAEL, KALEM...PRODUKCJA: LUKA CHRIZ, POPROSTU, KROZ, STON OG, WERNI, BLOK...PŁYTA TA POKAZAŁA ICH MOŻLIWOŚCI I ŁAMAŁA STEREOTYPY...NIE TYLKO DLATEGO ZE GOŚCINNĄ ZWROTKĘ POSADZIŁ ŻARY ZNANY ZE WSPÓŁPRACY Z HEMP GRU ALE PRZEDE WSZYSTKIM DOJRZAŁOŚĆ W TEKSTACH...W MIĘDZYCZASIE DOSZŁO DO WSPÓŁPRACY Z NOWYMI GRACZAMI Z BYDGOSKIEJ I POLSKIEJ SCENY...OWOCEM JEST M.IN. KOLEJNY KLIP "MOJA KLIKA" NA KTÓRYM GOŚCINNIE WYSTĄPILI TREWOR(MD),FESTER(PNP)....GOŚCINNE ZWROTKI U FONOSÓW(KATOWICE) W NUMERZE "NIEŚMIERTELNI" JAK I ZWROTA KUBY NA PŁYCIE HUDEGO HZD (WARSZAWA) W NUMERZE "NA BETONIE"...SERCE BIJE....GŁOWA PRACUJE...A DUSZA SŁYSZY....WKRÓTCE NOWE EMB! 

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!