click here for English version

KONCERT SOBOTA SAGE DJ ACE

09 marca 2012 , godz. 19:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika strong84.


Mamy przyjemnosc zaprosic wszystkich fanow rapu na Koncert
SOBOTA SAGE DJ ACE  MANCHESTER 9.03.2012 
     KLUB
Sound Control
1 New Wakefield StreetM1 5NP Manchester, United Kingdom
WSTĘP OD 14 LAT !!!!!

CENY BILETÓW

£15 przedsprzedaz
£18 w dniu koncertu
£22 bilety Vip 

Wiecej informacji o koncertach pod numerami;
07514929755
07738583888


SOBOTA

Michał Sobolewski szerzej znany pod pseudonimem SOBOTA to niezwykle uzdolniony i charyzmatyczny raper/MC . W roku 1998 został członkiem undergroundowego składu Uquad-Squad, a w 1999 został przyjęty do cieszącego się ogromnym szacunkiem ówczesnych fanów hiphopowych zespołu SNUZ, mającego już na swoim koncie płytę „Razem” (wydaną nakładem SP Records). W tym samym roku SNUZ wraz z SOBOTĄ, pod szyldem wytwórni ESSA Sound/RRX wydał płytę „Towar to sprawdzony maksymalnie czysty”. Ważnym momentem w karierze SOBOTY był udział w nagraniu utworu i teledysku „Stoprocent” w roku 2007, na którym obok SOBOTY wystąpili: Peja, Gural, Borixon i Miodu. Teledysk z ilością ściągnięć przekraczającą 6.500.000 stał się niekoronowanym przebojem lata 2007 i był emitowany przez stację muzyczną 4FunTV.
SOBOTA, oraz z Wini Sage, Rena, należą do Ogarnijsie.pl. Jest to projekt szczecińskich raperów, których celem jest w pełni spontaniczne tworzenie muzyki sprawiającej radość wszystkim fanom prawdziwego i bezkompromisowego hip hopu. Ekipa powstała 3 lata temu i od tej pory wydała już cztery mixtape'y.
W lutym 2009 SOBOTA wydał swój mixtape „Urodzony by przegrać, żyje by wygrać”, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem przez słuchaczy. W październiku tego samego roku pod patronatem StoproRap wydał swoją pierwszą solową płytę pt. „Sobotaż”, która została uznana przez Hirka Wronę za najlepszą płytę 2009 roku. Autorem oprawy muzycznej tego projektu jest Matheo - jeden z najzdolniejszych polskich producentów hip hopowych, mający na koncie wyprodukowanie przebojowych płyt Tedego, czy Gurala, oraz współpracę ze znanymi raperami ze Stanów Zjednoczonych. 13 lutego odbyła się premiera Sobotażu Superedycji. Superedycja, oprócz samego albumu, zawiera dodatkową płytę na której został umieszczony teledysk STOPROCENT 2 - Sobota feat. Kool Savas, Gural, Wall-e, Rytmus, Bigz, jak również zestaw wszystkich utworów w wersjach acapella i instrumental. W kwietniu 2010 ukazał się drugi teledysk promujący Sobotaż pt. „Tańcz głupia”, sam utwór bez teledysku uzyskał ponad 2 600 000 ściągnięć na youtube. Teledyski są emitowane przez stacje muzyczne 4fun, oraz Rebel TV.

Rok 2011 to wydanie singla z nowej płyty "Do góry łeb - Sobota feat. chór Montu", ten utwór został nagrany dla Michała Materli na XV galę KSW, którą to wygrał. Uczynił też z tego utworu, swoją piosenkę do wyjścia na ring (również na ostatniej XVI gali KSW) (Mp3 ma
2 000 000 oglądnięć na youtube)
W marcu 2011 wyszedł pierwszy teledysk promujący drugą solową płytę SOBOTY pt. "Gorączka Sobotniej Nocy" pt. "Jesteś już mój, jesteś już moja". Kawałek stał się hitem i w ciągu miesiąca przekroczył liczbę 1 000 000 ściągnięć na youtube.

SAGE

Maciej Wadas wśród ziomków, fanów i wielbicielek znany jako Sage to młody i utalentowany MC, słynący również z wrodzonej łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów, oraz naturalnej smykałki do handlu. Swoje pasje realizuje z pełnym zapałem pod skrzydłami Stopro Bandy - w tygodniu pracując jako handlowiec i szef niemieckiego oddziału firmy Stoprocent, a wieczorami i w weekendy tworząc i występując jako członek hip hopowego składu Ogarnijsie.pl Urodzony w dniu 15.05.1983 r. w Szczecinie, dorastał w Centrum Szczecina, oraz na słynnym szczecińskim Niebuszewie. Jeszcze jako małolat z podstawówki w Centrum rozpoczął swoją Hip Hopową przygodę poznając ziomków tworzących w tym czasie znany do dziś udergoundowy skład Specnaz. Po przeprowadzce na Niebuszewo, zaprzyjaźnił się z Saisem, Maxim i Konkretem. Ich wspólna faza na Hip Hop i rymowanie spowodowała, że w 8-smej klasie założyli ekipę Selektaz, do której oprócz raperów należeli writerzy i b-boye. Modna w tym czasie wśród nastolatków nakrętka na Hip Hop, nie przetrwała jednak próby czasu i większość znajomych Sage’a zrezygnowała z marzeń o karierze artystycznej. Jako jeden z nielicznych, choć już z mniejszym zapałem Sage kontynuował swoją przygodę z mikrofonem. Przełomem okazały się wspólne nagrywki z Winim, Sobotą i Sebą Tony Jazzu, z którymi w roku 2007 założył ekipę Ogarnijsie.pl (znaną również jako Spółdzielnia, Essa lub Uqad-Sqad). Od tego momentu aktywność twórcza Sage’a na nowo nabrała pełnych obrotów, czego efektem był udział w nagraniu czterech wspólnych mixtape'ów Ogarnijsie.pl oraz występy w teledyskach „Spółdzielnia” , „Szczecin dawaj na majka”, czy "Hardcore Blues". Kolejnym, najważniejszym jak dotąd wydarzeniem w karierze Sage’a było nagranie i wydanie w roku 2010 solowego mixtape'u „Hardcore Dealin’ Department 2010”. Mixtape został wydany przez wytwórnię StoproRap i promują go trzy teledyski: „Flash Mob”, „Stopro Odziej Się” oraz „Żule z domu”. Słuchając twórczości Sage’a można się przekonać, że na styl jego rapowania w równym stopniu składa się charakterystyczne, zadziorne flow, jak i inteligentne, choć często kontrowersyjne teksty, w których w krytyczny, ale i dowcipny sposób komentuje otaczającą rzeczywistość. Wśród członków ekipy Ogarnijisie.pl, Sage dzięki swoim umiejętnościom interpersonalnym uważany jest za człowieka, który w każdych okolicznościach potrafi „ogarnąć wszystkich i wszystko”. Poza tym na koncertach, to właśnie Sage jest obiektem westchnień największej ilości fanek. Słynie również z niespotykanego zacięcia w wykorzystywaniu portali społecznych do promocji swojej twórczości, a jego obsesją jest obserwacja wszelkich liczników wykazujących ilości wejść, odsłuchań i obejrzeń na stronach internetowych. 

Dj ACE

Rocznik 87'. Za gramofonami od 2004 roku. Support m.in. przed: Łona, Eldo/Grammatik, Peja, TenTypMes, OSTR, Grubson... Skreczowany udział w ponad 160 podziemnych utworach raperów z całej Polski. Na koncie szereg imprez, oraz rezydentura (cykl imprez rap/rnb) w jednym ze szczecińskich lokali. Koncerty m.in. z: LikeIke1, Flint, RapAddix, Medium, Dwa Sławy, Afront, Wojtas WYP3, Tony Jazzu. Stała współpraca koncertowa z Sobotą.

http://www.facebook.com/ DjAce87

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!