click here for English version

Polski sylwester w Liverpool

31 grudnia 2012 , godz. 00:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika KwiateK.

Kolejna sylwestrowa “domówka”…? Sylwester przed telewizorem …? Wałęsanie się po mieście w poszukiwaniu sylwestrowych wrażeń …? Samotne podziwianie sztucznych ogni z domowego okna …? Koniec z tym! W Liverpool po raz pierwszy – POLSKA IMPREZA IŚCIE SYLWESTROWA!!!

Organizatorzy  imprez dla Polonii zapraszają na wyjątkową noc sylwestrową w prawdziwie gościnnym, polskim stylu. W ramach powiedzenia i mentalności, z której słyną Polacy stoły uginać się będą od serwowanych dań i przystawek, co oznaczać będzie  praktycznie, co godzinę nowe przystawki, które spokojnie nazwać by można arcydziełami, gdyż przygotowanie menu organizatorzy powierzyli fachowcom, dla których  jakość nie tylko oznacza wyjątkowy smak, ale i samo podanie i zaprezentowanie potrawy.

 Podrywać gości od stołów będzie prawdziwie sylwestrowo dobrana muzyka, choć pewne jest, iż pierwsze skrzypce grać będą polskie utwory i wykonawcy stawiając na to, co nam najbliższe i znane.

Wspólne odliczanie, efektowne menu, szaleństwa na parkiecie i bogaty program sylwestrowy przygotowany przez organizatorów to tylko namiastka wrażeń sylwestrowej nocy dla tych, którzy zdecydują się spędzić wieczór na wspomnianej imprezie.

 Wychodząc na przeciw wszystkim tym, których co roku w noc sylwestrową zatrzymują dzieci organizatorzy przewidzieli możliwość tak skomponowania programu i całej organizacji imprezy, by udział w niej mogły wziąć osoby z dziećmi. Jeśli jesteście rodzicami, którzy pozbawieni bliskich w obcym kraju nie mają co począć w tym dniu ze swoimi pociechami, a chętnych do przygarnięcia brak - nie wahaj się, zabierz dziecko ze sobą! Dostosowując się do sytuacji, w razie potrzeby i zainteresowania przewidujemy osobne pomieszczenie dla Waszych pociech, zagwarantowaną opiekę, program zabaw i atrakcji oraz dziecięce Manu! Wybierasz się na imprezę z dzieckiem – skontaktuj się z nami ! (mob : 07828271919)

 W programie imprezy miedzy innymi noworoczna loteria z fantami których nie znajdziesz na żadnej innej ( telewizor, aparat fotograficzny, sprzęt gospodarstwa domowego, kupony rabatowe, paczki polskich wędlin, art.spożywczych, vouchery kosmetyczne i wiele więcej), mini program satyryczny „Polak potrafi…”, sylwestrowe szaleństwa parkietowe, bogate menu ( dania zimne, gorące, polskie ciasta, owoce), wspólne powitanie Nowego Roku.

 Nikt z nas nie ma wpływu na to, jaki będzie ten kolejny rok na obczyźnie. Czas i życie samo bierze scenariusze naszych losów w swoje ręce, to jak pożegnamy stary i przywitamy Nowy na szczęście zależy od nas! Pomyśl o tym już dziś!

( ilość miejsc na imprezie ściśle ograniczona)

 

Miejsce imprezy: Wavertree Cricket Club,42 Sandown Lane,Liverpool L15 4HU

Czas imprezy : 20.00 – minimum 2.00 (zgodnie z zainteresowaniem uczestników imprezy)

Cena biletu : 35 funtów/od osoby

Bilety do kupienia przez Internet lub polskich punktach sprzedaży (lista na www.ukokey.com )

W cenie biletu: zabawa sylwestrowa,lampka szampana na toast noworoczny,

posiłki:godz 8.00-22.00 - 10 przystawek zimnych, godz. 22.00 dania gorące, po godz 24.00 – polskie ciasta i owoce

 Menu:

Dania gorące:

Żurawinowa karkówka z ziemniaczkami i zestawem surówek

Fantazyjne udko kurczaka z ziemniaczkami i zestawem surówek

Prawdziwie polski wiejski żurek podany w chlebie

Przystawki

Królewskie jaja faszerowane nutą leśną

Welinowe szaleństwo urodzinowe  – tort z wędlin Mistrza Antosika

Faszerowana szynka w galarecie

Obłędny półmisek wędlin

Noworoczne Francuskie Fantazje – ślimak niespodzianka

Dansingowe cycki  w parze z chrupiącymi warzywami.

Szampańskie koreczki

Prawdziwie hiszpańska mozzarella “Niebo w gębie”

Diabelska sałatka dla twardzieli

Erotyczne Kabanosy w skąpym okryciu.

(dania serwowane bezpośrednio na stoły, nie w formie bufetu, co gwarantuje indywidualną troskę o zadowolenie każdego z uczestników imprezy i jednakowy dostęp do jej atrakcji)

 

 

 

 

 

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!