click here for English version

Kabaret Ani Mru-Mru w Leeds

03 lutego 2013 , godz. 16:30

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika MK.

Ulubieńcy publiczności, Kabaret Ani Mru-Mru, powracają do Anglii z nowym programem, pt. "Nuda, rutyna i odcinanie kuponów”. W dniach 1-3 lutego 2013 zapraszamy na występy do Southampton, Liverpool i Leeds. Organizatorem trasy jest Leeds-Manchester.pl.

Kabaret Ani Mru-Mru jest regularnym i bardzo chętnie przyjmowanym gościem Polonii na Wyspach. W nowym programie kabaretu panowie Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek udowadniają, że nie są znudzonymi swoją pracą gwiazdkami, a rewelacyjnymi mistrzami rozbawiania w najlepszej formie. Zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnorodnych skeczy. Widzowie zajrzą na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego jak i rockową opowieść o życiu kabareciarza oraz dowiedzą się co nieco o dietach.

Fantastyczna trójka z Lublina, działająca nieprzerwalnie od 1999r, to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych grup na polskiej scenie kabaretowej. Kabaret wykreował wiele kultowych postaci scenicznych, a ich skecze, takie jak: "Tofik", "Chińska Restauracja" czy "Otwarcie Supermarketu" można uznać za kultowe.

A więc nie pozostaje nam już nic innego niż zaprosić wszystkich wielbicieli talentu Kabaretu Ani Mru-Mru na pięć występów. Bilety w cenie 19 funtów można zakupić on-line na stronie www.ticketweb.co.uk oraz w wybranych polskich sklepach, których adresy znajdują sie na stronie: www.leeds-manchester.pl/animrumru

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!