click here for English version

Babska Impreza z okazji Dnia Kobiet w Warrington!

08 marca 2013 , godz. 19:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika ukokey.

Drogie Panie wielkimi krokami zbliża sie nasze marcowe święto – idealny powód by wspólnie poszaleć na babskiej imprezie w Warrington!

To pierwsza tego typu impreza w Waszym mieście, mamy nadzieję że podobnie jak i w Liverpool i Manchester staną się one z czasem wyczekiwaną atrakcją naszych nudnych tygodni w charakterze gospodyni i kury domowej :)

Firma StartMedia i portal UKokey! - organizatorzy ostatniej światecznej imprezy rodzinnej w Warrington zapraszają wszystkie kobiety na wyjątkowe spotkanie na wzór „babskiego” wieczoru pod hasłem „Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą …”

Zapracowane, zabiegane kobiety podpisując akt zawarcia małżeństwa, grzebiąc swoje pragnienia, rezygnując z marzeń decydują się na zawsze już być grzeczne. Szukanie drogi do szczytu swych marzeń zastępują poszukiwaniami tańszych ofert w supermarketach, a swą kobiecość stawiają z góry na przegranej. W obecnych czasach nie wiedzieć czemu, miano kobiety grzecznej przypisuje się paniom, które posłusznie dostosowały się roli matki, sprzątaczki, kucharki i kochanki. A przecież nikt nie mówi, że wzorowa żona i matka powinna być grzeczna!

Drogie Panie, wszystko jest w naszych rękach. Jeśli same nie odnajdziemy w sobie tej niegrzecznej części siebie, nikt nie zrobi tego za nas! Na własne życzenie zrezygnujemy z naszych marzeń i pragnień, a co gorsza tego samego uczymy nasze córki!  Weźmy sprawy w swoje ręce, przypomnimy sobie jak cudownie poczuć się beztrosko, młodo i kobieco.
 
Nie ważne ile masz lat, czy jesteś mężatką czy samotną mamą, zakochaną czy porzuconą kobietą. Na tej imprezie nie może Cię zabraknąć! Totalne taneczne szaleństwo.W przerwach na odpoczynek program o naszych mężczyznach na wesoło. Prawdziwie „babskie” plotki i pogaduchy, specjalnie przygotowane karaoke z hitami wyselekcjonowanymi, kierowanymi do Panów „Żałuję ze Cię znałam..”, „Co ja w Tobie widziałam…”, „Na kolana…” :)

Główną atrakcją tegorocznego party będą rozpalane do granic możliwości emocje, o które zadba zawodowy striptizer w specjalnym tanecznym show.

 

W programie:

» Taneczne show „Nieziemskie kuszenie” wykonaniu megaprzystojniaków
» Wielkie spalanie totalne szaleństwo parkietowe
» Program satyryczny „Jak z jełopa zrobić chłopa..?”
» Słodki bufet Cukierni Liverpool
» Zagryzkowy bufet od Mistrza Antosika (polskie wędliny)
» Konkursy z nagrodami
» Loteria fantowa (do wygrania: sprzęt gospodarstwa domowego, kosmetyki, książki itp.)
» Karaoke „Wykrzyczane kobiece emocje” & dyskoteka
 
 

Termin imprezy:

Sobota, 8 marca 2013
Start: 19.00

Miejsce imprezy:

Richmonds Social Club, Richmond Street, Warrington, Latchford, WA4 1NS
Nr Tel klubu: 01925 495 405
Klub posiada wielki parking

Nie wiesz gdzie? Zobacz lokalizację na dole strony

 

Koszt biletu: 8 funtów (do kupienia w polskich punktach lub przez internet poniżej).

Wejście tylko z biletami. Ilość miejsc ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy sprzedaży biletu tuż przed imprezą w przypadku wysprzedaży biletów jeszcze przed terminem imprezy.

 

wiecej info na www.ukokey.com


Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!