click here for English version

Kabaret Neo-Nówka

13 kwietnia 2013 , godz. 16:30

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika MK.

Ulubieńcy publiczności, Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Anglii z programem, pt. „Same hity i jeden śmieszny skecz”. W dniach 11-14 kwietnia 2013 zapraszamy na występy do Southampton, Peterborough, Manchester oraz Birmingham.

Organizatorem trasy jest Kabareton.co.uk oraz Leeds-Manchester.pl.

Kabaret Neo-Nówka to najbardziej rozpoznawalny i popularny polski kabaret młodego pokolenia. Trójka Wrocławian zaskarbiła sobie sympatię publiczność kreowaniem wyrazistych postaci, które zwykle są zwierciadłem polskiej mentalności, zalet i przywar. O skeczu „Niebo”, który stał się niewątpliwym hitem i wizytówką kabaretu Neo-Nówka, już dziś można powiedzieć, że przejdzie do historii polskiej sceny kabaretowej. Luz, inteligencja i umiejętność improwizowania to największe atuty Neo-Nówki. Wrocławianie mają za sobą niezliczoną liczbę realizacji telewizyjnych oraz setki występów rocznie w kraju i za granicą.

A więc nie pozostaje nam już nic innego niż zaprosić wszystkich wielbicieli talentu Kabaretu Neo-Nówka na występy w UK. Bilety w cenie 19 funtów można zakupić on-line oraz w wybranych polskich sklepach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kabareton.co.uk
Głównym sponsorem imprezy jest firma Western Union.

Dodatkowych informacji udziela Marcin Kwiatkowski tel. 07540 222 487.

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!