click here for English version

Spotkaj się z Tony’m Robbinsem

10 maja 2013 (wydarzenie całodzienne)

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika Pawlinak.

Spotkaj się z Tony’m Robbinsem-

światowym guru rozwoju osobistego

Zamknij na chwilę oczy i pomyśl – czy jesteś zadowolony/a ze swojego życia? Kariera układa się po Twojej myśli, ale coś nie gra w związku? Niby wszystko jest w porządku, ale rankiem walczysz ze sobą, żeby wstać z łóżka? Jesteś zadowolony ze swojego życia duchowego, ale masz problemy ze zdrowiem? Twoje konto bankowe od zawsze świeci pustkami, a biznes stoi w miejscu?

Anthony Robbins to niekwestionowany guru rozwoju osobistego, który pomógł milionom ludzi na całym świecie odnaleźć swoją wewnętrzną silę. Dzięki osobistym spotkaniu z nim w końcu zrozumiesz, dlaczego pewne sprawy w Twoim życiu nie wyglądają tak, jakbyś sobie tego życzył, a przede wszystkim poznasz narzędzia, które szybko pozwolą Ci to zmienić.

Brzmi niewiarygodnie? Tony Robbins podczas ostatnich 25 lat dowiódł, że nie tylko potrafi trwale zmieniać życie ludzi, ale również  robi to błyskawicznie!

Z jego taktyk oraz strategii skorzystało już ponad 40 milionów ludzi z ponad 100 krajów na świecie. Bądź jednym z nich!

Tony Robbins jest osobistym coachem największych tego świata: prezydentów Stanów Zjednoczonych, Dalaj Lamy, Sereny Williams i wielu innych.
 
Bądź pewien, że Twój udział w tym wydarzeniu będzie najbardziej energetycznym, inspirującym i fascynującym przeżyciem na Twojej drodze rozwoju osobistego.

Przygotuj się na cztery dni wypełnione zaskakującymi odkryciami na temat samego siebie i innych. To będą dni, które zmienią Twoje życie na zawsze!

Tego dnia załóż wygodne ubranie, dlaczego? W garniturze niezbyt wygodnie będzie Ci się chodziło po rozżarzonych węglach…

Zarezerwuj miejsce już teraz  http://www.amiando.com/e/wlowmb
bo według Robbinsa nasze życie kształtuje się w momentach podejmowania decyzji…

Pamiętaj - Mastery never stops. If you’re truly a master, you’re always looking for the next level.

Szczegóły:
Unleash The Power Within 2013, 10-13 maja 2013 r., Londyn

Prowadzący:
Tony Robbins, światowy guru rozwoju osobistego
Organizator: Success Resources UK.

Bilety:
http://www.amiando.com/e/wlowmb

powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!