click here for English version

OSTR & Hades w Manchester!

22 czerwca 2013 , godz. 18:30

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika deem.

 P { margin-bottom: 0.21cm; }A:link { color: rgb(0, 0, 128); text-decoration: underline; Sensacyjny album HAOS, czyli wspólna płyta O.S.T.R. i Hadesa, która ukazała się pod koniec lutego, będziemy mogli usłyszeć na dwóch koncertach zaplanowanych na Wyspach Brytyjskich już w czerwcu! 22 czerwca artyści wystąpią w Manchester.

 

Studyjne spotkanie raperów nastąpiło przy okazji najnowszego singla POE. Emade wysłał ten sam bit Ostremu i Hadesowi, a oni zamiast wdać się w spór o pierwszeństwo, nagrali po prostu wspólny numer. Tak to się zaczęło... O.S.T.R. to artysta, który właściwie nie musi już niczego udowadniać. Cieszy się respektem zarówno Michała Urbaniaka jak i zawodników rugby. Ten album to pierwszy przypadek rap-duetu w bogatej dyskografii artysty. Co ciekawe, jego kompan to nie osoba z bliskiego entourage, ale artysta, z którym wcześniej nie współpracował. Nagrywający dla wytwórni Prosto Hades to raper, który jeszcze nie doczekał się masowej popularności, ale wśród znawców tematu od dawna wskazywany jest na nową nadzieję polskiego rapu. To wspaniałe uczucie, gdy słyszy się spotkanie dwóch wybitnych raperów, nawzajem na siebie wpływających, a nie rywalizujących ze sobą. Wynik tej współpracy jest po prostu doskonały.

 

Surowe produkcje, w większości autorstwa Ostrego, wzbogacone zostały o “Killing Skills Touch”, gdyż Ostry jest teraz stałym elementem tego holenderskiego kolektywu producenckiego. Światowa jakość, tak charakterystyczna dla stylu holenderskich mistrzów, zapewne ponownie spotka się z gorącym przyjęciem nad Wisłą. Na płycie znajdziecie też produkcje niejakiego Drumlinaz. Jeśli jesteś mało znanym producentem, a kilka Twoich rzeczy ląduje na albumie Ostrego i Hadesa, to wiadomo, że prezentujesz nietuzinkowy poziom. I tak właśnie jest. Całość opatrzyli cutami DJ Haem i DJ Kebs.

 

Gościem specjalnym na obu imprezach będzie Sensi – raper kojarzony dotąd z boombapowym składem Hurragun, który promował będzie swój solowy album Full Flavour, wyprodukowany zresztą przez... Ostrego.

 

Płytę HAOS będzie również można kupić podczas koncertu.

 

 

--

 

22.06.2013
MANCHESTER @NQ Live

21 Tib Street
M4 1SH

Otwarcie drzwi: 18.30 / początek koncertów: 19.15

Gość specjalny: Sensi & DJ Lem - Full Flavour promo
Support: Hedo/Cell, Emen

 

Bilety: £17 w przedsprzedaży / £20 przed koncertem

www.ticketweb.co.uk

AGA – 583 Cheetham Hill Road, Manchester M8 9JE
White Eagle
– New Arndale Market, 49 High Street, Manchester M4 3AH

Info: dmd@o2.pl">dmd@o2.pl

Wstęp na koncert od lat 16.

 

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!