click here for English version

Warsztaty dla rodziców dzieci autystycznych

14 lipca 2013 , godz. 15:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika KwiateK.

Warsztaty dla rodziców dzieci autystycznych w Zielonej Przychodni Manchester

Dnia 14 lipca 2013r. Zielona Przychodnia w Manchesterze zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestniczenia w darmowym spotkaniu dotyczącym autyzmu i zaburzeń rozwojowych.

Spotkanie będzie miało charakter warsztatów i jest adresowane szczególnie do rodziców i opiekunów dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

Jest to pierwsze z rozpoczynającej się serii spotkań, mające na celu omówienie stosowanych metod i efektów terapii dziecka z zaburzeniami autystycznymi. Naszym celem będzie omówienie rodzajów dostępnego leczenia i wpływ terapii na dzieci autystyczne. Będzie to okazja do uzyskania wiadomości w jaki sposób wspierać dzieci w domu. Terapeuta także udzieli odpowiedzi na wszelkie inne nurtujące pytania.

Podczas spotkania zostaną omówione następujące zagadnienia: jak rozpoznać symptomy autyzmu; autyzm a inne zaburzenia rozwojowe; integracja sensoryczna; terapia behawioralna.

Zespół terapeutyczny w Zielonej Przychodni pomoże ustalić kryteria wyboru właściwego przedszkola oraz szkoły dla dziecka, a także w cyklu dalszych spotkań dostarczy niezbędnego wsparcia rodzicom.

Naszym celem jest rozpowszechnianie wiedzy o trudnościach dziecka autystycznego i jego rodziny w bliższych i dalszych kręgach społecznych.

Zapraszamy do kontaktu i zarezerwowania bezpłatnego 4 godzinnego spotkania w niedzielę 14 lipca 2013r. W trakcie trwania warsztatów dostępne będą gorące i zimne napoje oraz słodkie przekąski.

Data: 14 lipiec 2013r.

Godzina: 15.00 - 19.00

Miejsce: Green Surgery Manchester, 18-22 Mosley Street, M2 3AG Manchester

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!