click here for English version

Świąteczna babska impreza w Liverpool

09 listopada 2013 , godz. 00:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika KwiateK.

Minęło zaledwie kilka miesięcy od ostatniego wspólnego spotkania Kobiet Polonii w każdym z miast i choć słowo kilka dźwiga aż ciężar półrocznej przerwy nam  organizatorom - mnie prowadzącej nie sposób pozbyć się przekonania, że już najwyższy  czas na kolejne babskie szaleństwo!!! Tym razem w iście świątecznej bożonarodzeniowej odsłonie z seksownym Świętym Mikołajem u boku ;).

Przekonana o tym, iż prawdziwie babska i przyjazna atmosfera podczas dotychczasowych spotkań wręcz wymusza i zobowiązuje do wspólnego świętowania tych jakże ważnych świąt, po raz kolejny mrugam do Was kobiety zapraszając na spotkanie „o gotowaniu, porządkach i naszych cudownych niezastąpionych mężczyznach. Na prawdziwie babską naradę, wymianę poglądów, przepisów i warsztaty kulinarne” :)

Z nadzieją, iż tak ugrzeczniona wersja nadchodzącego spotkania nie pozwoli zatrzymać w domu nawet tych najgrzeczniejszych z najbardziej grzecznych (kobiet) zapraszam na ŚWIĄTECZNE BABSKIE PARTY!!!

W programie stałe elementy imprezy: loteria z dużymi nagrodami, program żartów z serii „Jak z jełopa zrobić chłopa”, tematyczne konkursy, zabawy, babska dyskoteka. Nie zabraknie też imprezowego bufetu i tu kolejna niespodzianka. Na Panie czekać będzie zarówno „zagryzkowy” choć świąteczny bufet oraz znana już z ostatniego babskiego spotkania iście słodka uczta z ponad metrowym tortem ze strzelającymi racami i sztucznymi ogniami!
Ponad to ogrom słodkich niespodzianek ufundowanych przez nowo otwartą Polską Cukiernię i Kawiarnię w Liverpool (5-7 County Road, L4 3QA, Liverpool). Wisienką na owym torcie jak i całego spotkania będzie prawdziwie boski Święty Mikołaj!

Owa impreza od lat cieszy się tak wielkim powodzeniem, iż celowo nie zdradzę więcej atrakcji czy nawet seksownych gości, choć wiadomo mi o prawdziwie dech zapierającym ochroniarzu Świętego, bo co to za święta bez niespodzianek :)
Zapewniam jednak, iż zwykle całoroczne spotkania równać się nie mogą ze świątecznym, stąd wysoko podnosimy poprzeczkę swojemu zaangażowaniu, przygotowaniom i atrakcją.
Do zobaczenia na naszej przedświątecznej imprezie dziewczyny! Po raz pierwszy będziemy mogły podzielić się opłatkiem, nie jak dotychczas drinkiem!
Te z Pań które obawiają się rózgi Świętego – choć zapewniam, że jest czego się bać :) uspokajam – jedna za wszystkie, wszystkie na jednego :)

Do zobaczenia, już nie mogę się doczekać :)
Agnieszka

Informacje o punktach sprzedaży biletów będą niedługo dostępne na www.ukokey.com. Zawsze jednak można bilet kupić online (patrz niżej)
Ilość miejsc jak zwykle :( ograniczona.


W programie:

» Świąteczne spojrzenie na problem „Jak z jełopa  zrobić chłopa” - program satyryczny
» Spotkanie ze Świętym Mikołajem ;)
» Niespodzianki, klapsy i podarki od Świętego
» Zagryzkowy bufet
» Słodka degustacja (ponad metrowy tort z racami i sztucznymi ogniami)
» Poszukiwania Śnieżynki :) - babskie konkury, gry i zabawy
» Loteria fantowa z dużymi nagrodami
» Dyskoteka
Szczegóły o biletach i punkty sprzedaży na www.ukokey.com 

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!