click here for English version

Peja & Slums Attack w Leeds!

13 grudnia 2013 , godz. 22:30

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika deem.

 P { margin-bottom: 0.21cm; Kiedy w 1993 roku w Poznaniu powstawał Slums Attack, nikt jeszcze nie przypuszczał, że młodzieńcza pasja przerodzi się w skład, który przez kolejne 20 lat będzie miał ogromny wpływ na polską scenę i na rozwój kultury hip hop w Polsce. Peja i DJ Decks zwieńczyli swój jubileusz ogromną imprezą w poznańskiej Arenie, na której ponad 6 tysięcy fanów uczciło urodziny ulubieńców, oraz wydaniem płyty 20/20. Rozpoczęła się też trasa koncertowa Evergreen Tour, która odwiedzi także Wyspy Brytyjskie. Już w grudniu zespół zagra w Leeds, Londynie i Bristolu.

 

Pomimo upływu czasu Slums Attack wciąż kipią wigorem, nagrywają i koncertują. Nie brakowało życiowych zakrętów, o których otwarcie mówi sam Peja. Od kilku lat żyje jednak w szczęśliwym związku, założył rodzinę, co od razu można odczuć choćby w tekstach. Odcięcie grubą kreską od imprezowego stylu życia dało Slums Attack drugie życie.

 

Na brytyjskich koncertach zobaczymy na scenie, oprócz rzecz jasna Peji i DJ'a Decksa, Gandziora oraz Śliwę. Poznaniacy zagrają swoje najważniejsze utwory, a że jest tego naprawdę sporo możemy spodziewać się znakomitych koncertów.

 

 

13.12.2013 LEEDS
Beat Bar

66 Merrion Street,

LS2 8LW Leeds

Otwarcie drzwi: 22.30


Bilety do nabycia: £17 w przedsprzedaży / £20 w dniu koncertu
Online: www.ticketweb.co.uk
oraz
Magdalenka - Polish Mini Market - Leeds City Market, 32 George Street, Leeds LS2 7HY
European Store - Armley, 38 Town Street, ls12 3ab Leeds

Wstęp od 18 lat.

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!