click here for English version

Paintball z Aktywni UK

02 marca 2014 , godz. 10:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika Pawlinak.

Do akcji zapraszamy wszystkich poznanych Aktywnych, jak i tych, którzy dołączą w Nasze szeregi już 02.03 podczas sesji Paintball w Yorkshire Paintball Centre - wielokrotnie nagradzanym/wyróżnionym polu paintballowym w UK!

Tak Aktywni!!! Nadszedł ten czas, kiedy to podejmujemy sie organizacji pierwszych odpłatnych imprez, z których cały dochód przeznaczony będzie na rozwój i prowadzenie projektu aktyWniUK. Środki zebrane podczas imprez, pozwolą Nam na kolejne inicjatywy oraz wsparcie tych już istniejących, które nadal potrzebują pomocy by móc istnieć.

Nasz paintball będzie w pełni prowadzony przez profesjonalny i doświadczony zespól z YPC, na czele z poznanym nam Andy. Impreza będzie się odbywać co 4 miesiące. Zaczynamy od 02.03.2014. Akcja będzie trwać dopóki, będziemy w stanie prowadzić projekt aktyWniUK.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!!! Aktywni, gwarantujemy Wam całą Naszą uwagę podczas sesji. Chętni będą upamiętnieni na fotografiach i video które opublikujemy w Naszym serwisie. Mamy nadzieje zobaczyć i Ciebie w naszej galerii!

Zajrzyj na stronę aby dowiedzieć się szczegółów:

http://www.aktywniuk.com/wpis/aktywniuk-paintball/

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!