click here for English version

Zabawy literackie dla dzieci

21 marca 2014 , godz. 00:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika KwiateK.

W każdy piątek o godzinie 17:00 zapraszamy dzieci i ich opiekunów na: Zabawy Literackie. Bedzie nam milo goscic najmlodszych miłośników książek, którzy kochają podróże do krainy fantazji.

Zabawy Literackie czyli głośne czytanie ksiazek oraz następujące po nich warsztaty teatralno-plastyczne. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Mają na celu głównie rozwój dziecka, które przez wspólną głośną lekturę nabiera nawyku czytania wzbogacającego jego słownictwo,rozwijającego wyobraźnię oraz poszerzającego horyzonty myślowe dziecka.

W programie spotkań: wspólna zabawa (zabawy ruchowe, zajęcia manualne) oraz sesje opowiadania historyjek i czytania dzieciom ich ulubionych bajek, wierszy i opowiadań. 

Zapraszamy wszystkie dzieci od 4 do 9 roku zycia do uczestnictwa w naszych spotkaniach!!:)

Najbliższe spotkanie odbędzie się 21.03.2014 r. o godz.17:00 w Galerii UPSTAIRS (249-251 Harehills Lane, Leeds, LS8 3RG – nad polskim sklepem Harehills Lane Food).

Zgloszenia na warsztaty przyjmujemy do czwartku (30/01/14) do godziny 15.00:

- telefonicznie: 01132495955, 

- e-mail: galeria.upstairs@gmail.com lub 

- facebook: https://www.facebook.com/mtcadviceleeds?ref=hl

- sms: 07793 064 897

Koszt udzialu w 1,5 godzinnych Literackich zabawach to jedyne 3.5 funta za dziecko, w cene wliczony jest poczestunek dla milusinskich oraz materialy niezbedne do realizacji warsztatow. 

W trakcie trwania zajec opiekunowie moga spedzic milo czas na wspolnych rozmowach przy filizance wysmienitej kawy lub herbaty w Galerii UPSTAIRS.

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!