click here for English version

Kabaret Ani Mru-Mru w Leeds

11 października 2014 , godz. 17:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika MK.

 

W związku z ogromnym zainteresowaniem i apelami publiczności, Kabaret Ani Mru-Mru powraca do Anglii z nowym programem, pt. "Jak się nie da, a bardzo się chce... to można!". W dniach 10-12 października 2014 zapraszamy na występy do Sheffield, Leeds i Birmingham. Organizatorem trasy jest Kabareton.co.uk.

Fantastyczna trójka z Lublina, działająca nieprzerwalnie od 1999r., to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych grup na polskiej scenie kabaretowej. Kabaret wykreował wiele kultowych postaci scenicznych, a ich skecze, takie jak: "Tofik", "Chińska Restauracja" czy "Otwarcie Supermarketu" można uznać za kultowe.

W nowym programie kabaretu Ani Mru-Mru zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnorodnych skeczy. Widzowie przeżyją szok, panikę i niedowierzanie. A wszystko to za sprawą pewnego portalu społecznościowego, który z powodów technicznych ogłosił kilkudniową przerwę w działaniu. Zobaczą jak zakończy się próba zamienienia wieczoru kawalerskiego w panieński. Będzie (a może nie będzie)  co nieco o koniu, a na zakończenie ……… emocjonująca walka bokserska!

A więc nie pozostaje nam już nic innego niż zaprosić wszystkich wielbicieli talentu Kabaretu Ani Mru-Mru na pazdziernikowe występy. Bilety w cenie 19 funtów można zakupić w wybranych polskich sklepach oraz on-line. Więcej informacji znajduje się na strone www.kabareton.co.uk 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na facebook.com/kabaretoncouk

Sponsorem trasy jest firma Lycamobile.

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!