click here for English version

O.S.T.R. w Manchester!

24 października 2014 , godz. 20:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika deem.

 PRE { font-family: "Courier New",monospace; font-size: 10pt; }P { margin-bottom: 0.21cm; }A:link { color: rgb(0, 0, 128); text-decoration: underline; } 

Adam Ostrowski znany fanom rapu jako O.S.T.R. Wystąpi w październiku w Manchester w ramach trasy promującej wydany w lutym album 'Kartagina'.

O tym jak uznanym artystą jest OSTR świadczy choćby jego ogromny dorobek płytowy oraz szacunek fanów, którzy tłumnie wypełniają kluby i przychodzą na koncerty. Wydany w lutym nowy album Ostrego pt. 'Kartagina', który wyprodukował legendarny nowojorski producent Marco Polo to także dowód na to, że artysta cieszy się sporym uznaniem w globalnym środowisku hip hopowym. Płyta została entuzjastycznie przyjęta przez fanów Ostrego.

O.S.T.R.: „Nagranie całej płyty z Marco Polo było jednym z moich największych muzycznych marzeń, ale myślałem, że jest to marzenie ściętej głowy. Nie ukrywam, że współpraca z Marco jest dla mnie zaszczytem, starałem się sprostać jego bitom, dlatego płyta powstawała 3 lata. Selekcja tematów, tekstów i bitów była okrutna. Od początku mieliśmy wizję na ten album – coś najlepszego, określającego szczyt naszych możliwości na dzisiaj. Nie wiem czym sobie na to zasłużyłem, ale Marco wysłał mi ponad 80 bitów do wyboru. Praca nad płytą była bardzo intensywna. Nagrywki trwały non-stop, tydzień w tydzień od 2011 roku. Razem włożyliśmy w tę płytę całe serce, siłę i umiejętności, które mamy. Zarwaliśmy niejedną noc. Wciąż nie mogę uwierzyć w to co się dzieje.”

Marco Polo: „Płyta z O.S.T.R. to na długo ostatni w pełni wyprodukowany przeze mnie album. Zawiera jedne z nagrubszych bitów jakie kiedykolwiek zrobiłem. To dla mnie zaszczyt, że mogę mieć fanów także w Polsce. Dziękuję Ostremu za tę możliwość. To człowiek legenda. Do zobaczenia!” OSTR na scenie pojawi się w towarzystwie znakomitego DJ'a Haema oraz Kochana.

Wcześniej na scenie zobaczymy/usłyszymy: Jackinabox, Emena i Gonzo.

Piątek 24 października 2014
1 Primrose Street -
Manchester
1 Primrose Street, Ancoats
M4 6AQ


Otwarcie klubu: 20.00
Bilety do nabycia w cenie 18GBP na stronie
www.ticketweb.co.uk oraz:
White Eagle Deli - New Arndale Market
Fresh Euro Food Store
271 Great Cheetham Street East M7 4UF Salford

Wstęp: 18+
Info koncertowe: daniel.xsidemusic@gmail.comPlakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!