click here for English version

Szymon Wydra- koncert odwołany

14 marca 2015 , godz. 00:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika Pawlinak.

Mamy olbrzymia przyjemnosc zaprosic Panstwa na koncert zespoluSzymon Wydra & Carpe Diem do Eiger Music Studios juz w sobote 14 marca!!! Drzwi otworza sie o 19:00, koncert zaczniemy o 20:00 od supportu naszego lokalnego i lubianego Smoking Hot!

WEJSCIOWKI NA KONCERT W PRZEDSPRZEDAZY KOSZTUJA £18 I SA JUZ DO NABYCIA ONLINE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJwww.yahaevents.co.uk :))) Pamietajcie, ze tym razem fizycznych biletow nie bedzie, a wejsciowka na koncert Szymona Wydry bedzie potwierdzenie jej zakupu, wiec miejcie je przy sobie w formie elektronicznej lub wydrukowanej.
Wejsciowki bedzie mozna tez nabyc na "drzwiach" w dniu koncertu po £22.
Na kazde 4 dzieci do 16 roku zycia MUSI byc jeden opiekun. Wejscie od14 roku zycia!!

Szymon rozpoczal swoja kariere od nagrodzonego wyroznieniem wystepu w programie Szansa na Sukces w 2001 roku, a nastepnie w pierwszej edycji polskiej wersji Idola, nadawanej w telewizji Polsat w 2002 roku, gdzie zajal trzecie miejsce. Wszyscy pamietamy go z wyspiewanych w Idolu utworów: "Nie placz Ewka" czy "Czas nas uczy pogody".
Zespol Carpe Diem zostal zalozony przez Szymona juz kilka lat wczesniej, a kilka miesięcy po sukcesie w Idolu ukazał się pierwszy album grupy "Teraz wiem", z którego pochodzą przeboje: "Teraz wiem" (https://www.youtube.com/watch?v=0XtDdbzQXjY) i "Pozwól mi lepszym być" (https://www.youtube.com/watch?v=oneBbN9k-SI).

Na koncertach w UK nie zabraknie najlepszych utworow zespolu, ale muzycy beda tez promowac swoj najnowszy, piaty juz album, wydany w maju 2014 roku, zatytuowany V Element. Sami muzycy sa bardzo dumni z tej plyty, bo jak mowia: "to Wy, Wasze codzienne sprawy, troski i radości, jesteście naszą inspiracją, która po magicznej i dość skomplikowanej obróbce ląduje na krążku w postaci ścieżek, z których wydobywają się dźwięki i słowa tworząc oryginalną, ujmującą i niezwykłą muzykę." Pieknie, prawda? :)

Prywatnie Szymon to wielbiciel majonezu, zwierząt domowych, motoryzacji i piki noznej, do tego hobbysta historii i niestrudzony opowiadacz anegdot i kawałów. Mamy nadzieje sie o tym przekonac na koncertach!!

Zapraszamy, do zobaczenia pod scena! :)))

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!