click here for English version

Koncert zespołu Łzy w Leeds

09 maja 2015 , godz. 19:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika Pawlinak.

W sobotę 9 maja w Leeds zagra zespól ŁZY!!
Formacja istnieje już 15 lat i jest obecnie jedną z najpopularniejszych kapel pop-rockowych w Polsce.
Na pewno pamiętacie największe przeboje grupy, takie jak: „Oczy szeroko zamknięte", „Agnieszka", „Narcyz", „Jestem jaka jestem", „Gdybyś był", „Puste słowa", „Niebieska sukienka". Każdy koncert Łez to niezapomniana dawka energii, wspaniałych przebojów i widowisko na wysokim poziomie, i tak tez bedzie na koncercie w Leeds!!!
Najważniejsze nagrody i wyróżnienia, które zespół zdobył do tej pory w ciągu swojej działalności to m.in.: wygrana na festiwalu w Opolu, dwie Superjedynki (dla Zespołu Roku oraz za Przebój Roku „Oczy szeroko zamknięte), trzy Mikrofony Popcornu, II miejsce w Krajowym Finale Konkursu Eurowizja 2004, II miejsce w plebiscycie „Telekamery" (w kategorii Muzyka), a także II miejsce na festiwalu Top Trendy podsumowującym sprzedaż polskich płyt w 2003 roku.
Obecnie skład zespołu tworzą: Sara Chmiel (wokal), Adam Konkol (gitary), Arek Dzierżawa (bas), Rafał Trzaskalik (gitary), Adrian Wieczorek (instrumenty klawiszowe), Dawid Krzykała (perkusja).
Supportu udzieli Smoking Hot!!!
Bilety sa juz do nabycia na www.yahaevents.co.uk, w cenie £16 za sztuke, lub BILET RODZINNY dla 4 osób w cenie £55. Wejsciowki bedzie mozna rowniez kupic na "drzwiach" w dniu koncertu cenie £20 za sztuke - platne tylko gotówka.
Wejscie na koncert od 14 roku zycia, wylacznie z osoba pelnoletnia.
ZAPRASZAMY!!! :))

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!