click here for English version

Koncert Artur Sychowski w Manchester

03 lipca 2015 , godz. 01:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika Pawlinak.

W ramach letniej trasy koncertowej 2015 Artura Sychowskiego zaplanowane są dwa debiutanckie występy w Wielkiej Brytanii.

✓    03.07.2015 r. artysta wystąpi w Manchesterze w ramach cyklu Friday Lunchtime Concerts w Kościele Św. Anny. Będzie to rozgrzewka przed koncertem w Londynie.

✓    05.07.2015 r. koncert Piano Impression w The Forge Music Venue w Londynie.

Artur Sychowski to pianista, kompozytor, improwizator i wizjoner, który nie zamyka się w sztywnych ramach muzyki klasycznej. Jego twórczości nie można zaszufladkować w żadnej kategorii. To muzyka pobudzająca wyobraźnię, dostarczająca niezapomnianych przeżyć, łącząca zarówno zwykłych słuchaczy, jak i wyrafinowanych melomanów. Ideą, która przyświeca twórczości młodego artysty jest przekonanie, że prawdziwą muzykę tworzy się w oparciu o intuicję oraz uczucia. Podczas koncertu na żywo w niezwykły sposób intuicyjnie dobiera barwę dźwięku fortepianu a także eksperymentuje z nią poprzez preparację, przy użyciu nietypowych przedmiotów m.in. koralików, łańcuszków, iPhonea. Dzięki czemu każdy występ ma charakter oryginalnego dialogu z odbiorcą, dostarczając mu niezapomnianych wrażeń. Zarówno autorskie utwory, jak i kompozycje klasyczne i jazzowe wzbogaca o improwizacje, co sprawia, że każdy koncert wzrasta do rangi unikalnego wydarzenia.

Pomimo młodego wieku, ARTur posiada bogate doświadczenie koncertowe, zdobyte dzięki występom we Włoszech, Francji, Szwajcarii, Niemczech, Rosji, Serbii, Grecji, Malcie, Polsce i na Litwie. Jest autorem muzyki do licznych filmów, przedstawień teatralnych i wielu innych projektów.

Doceniony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Polsce, Marszałka Województwa Pomorskiego i wiele organizacji pozarządowych. Otrzymał wsparcie od YAMAHA MUSIC. Piszą o nim media światowe m.in. Young Hollywood Atlanta Magazine, Pangea Magazine, Magazyn Prestiż.

Podczas koncertów w Manchesterze oraz Londynie ARTur zaprezentuje nowoczesne spojrzenie na muzykę oraz swobodę poruszania się pomiędzy różnymi gatunkami muzycznymi. Każdy z występów stanowić będzie unikalne połączenie autorskich kompozycji, improwizacji utworów klasycznych oraz oryginalnych utworów klasycznych.

 

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

DATA I MIEJSCE: 03.07. 2015 r. 01:00 PM - 01:45 PM,  St Anns Church, Manchester.

LINK: http://www.stannsmanchester.com/whats-on/friday-lunchtime-recital-artur-sychowski-piano/

BILETY: Wstęp  wolny

 

DATA I MIEJSCE:  5.07.2015 r. 08:00 PM 09:30 PM, The Forge Music Venue, London.

LINK: https://uk.patronbase.com/_Forge/Productions (informacja w kalendarzu dostępna od 26.06)

BILETY: 13 £ w przedsprzedaży internetowej (od 26/06), 16 £ w dniu koncertu

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!