click here for English version

Kabaret Ani Mru-Mru w Manchester

18 września 2015 , godz. 20:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika MK.

Tak jak obiecaliśmy, mamy dobre wieści - a tą dobrą wiadomością jest Skurcz! To znaczy, skurcz nie zawsze jest dobrą wiadomością, ale tym razem zdecydowanie tak, bo właśnie taki tytuł będzie miał pachnący świeżością program kabaretu Ani Mru-Mru. W dniach 18-20 września, grupa wystapi w Manchester, Birmingham i Peterborough. Organizatorem trasy jest Kabareton.co.uk.

To widowisko, z wszystkim, co w kabarecie najlepsze – atrakcyjnie dobrane tematy skeczy, niepodrabialna gra i puenty trafiające w punk, wszystko podane w charakterystycznej dla Ani Mru-Mru najlepszej jakości. Możemy się spodziewać samych nowych numerów, dużego poziomu absurdu i gry słów na najwyższym poziomie.

Ani Mru-Mru to polski kabaret z Lublina. Obecnie tworzą go Marcin Wójcik (założyciel i pomysłodawca), Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. Kabaret ten powstał we wrześniu 1999. Michał i Marcin, mimo iż noszą to samo nazwisko, nie są ze sobą spokrewnieni.

Grupa regularnie odwiedza Polonie na Wyspach i za każdym razem spotyka się z gorącym przyjęciem i fajną interakcją z publicznością.  I nie inaczej będzie podczas majowych wystepów. Najlepiej jednak wyrobić sobie własną opinię i przeżyć “Skurcz” na żywo.

Bilety w cenie £22 funtów można zakupić on-line na www.kabareton.co.uk oraz w wybranych sklepach, których adresy znajdują sie na www.kabareton.co.uk oraz www.facebook.com/kabaretoncouk 

Sponsorem trasy jest firma Lycamobile.

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!