click here for English version

Hades Koncert w Leeds

19 listopada 2015 , godz. 19:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika Pawlinak.

Listopad to świetny czas aby głównie deszczową pogodę zamienić na pobyt w miejscu gdzie termometry pokazują wyniki w górnych granicach skali a tak na pewno będzie przy okazji koncertów HADES'a promujących jego nowy album ''Czasoprzestrzeń'', na które zaprasza Was Hard Ground Records. Przed głównym punktem wieczoru w atmosferę wprowadzą Was Twardy Grunt (Piła) oraz lokalne supporty.

19:00 - 19:30 rozgrzewka z Dj'em
19:30 - 20:30 supporty
20:30 - 20:50 Galon nrSekta
20:50 - 21:15 Salc (Bałut Starych Styl)
21:15 - 22:00 support
22:00 - 23:00 Hades/Dj Kebs
23:00 - After z Dj'em


Pierwsze 100 biletów TYLKO 10 FUNTÓW!!
bilety można nabyć na:
http:// tedstreetwear.co.uk/produkt/bilet-na-koncert-hades-dj-kebs-w-leeds/ (10GBP+opłata administracyjna)
a także:
- w Polskim sklepie Magdalenka 32 GEORGE STREET, Leeds
- Polish Deli na Dewsbury Road
- Polski Sklep SAGA 3 Exchange street, Normanton
- Balanga Bar, 78 Godwin Street, Bradford


po wyczerpaniu puli reszta biletów w cenie £15 a w dzień konccertu bilety dostępne na bramce - £20

info koncertowe: tim.hardground@hotmail.com (także w sprawie supportów)

wstęp 16+

Hades- warszawski raper. Swoją muzyczną karierę rozpoczął w 1999 roku działając w składach DHO (Diox, Hades,Orzech) oraz Plazmatikon. Jego inspiracje muzyczne to zarówno „złota era rapu” jak i nowoczesne połączenia hip-hop’u i elektroniki z naciskiem na scenę Detroit oraz Cali.

Charakterystyczny głos, niebanalne teksty oraz skromna osobowość sprawiły, że Hades zyskał uznanie fanów, uczestniczył w nagraniach wielu albumów rodzimej sceny rap, tworząc kolejne single oraz zdobywając doświadczenie ponad 300 występów w całej Polsce i za granicą, grając zarówno jako członek zespołu HIFI Banda, projektu O.S.T.R./Hades, duetu RH(Hades/RakRaczej) jak i solowych występów, podczas których usłyszeć można przekrój repertuaru.


Aktualnie artysta promuje swój najnowszy album „Czasoprzestrzeń”. Tym razem połączył swoje siły z jednym z najwybitniejszych polskich producentów – Emade (Tworzywo Sztuczne, P.O.E.)
oraz z DJ’em Kebsem(HIFI Banda, Spinlab). Efektem współpracy tych trzech artystów jest trzynaście utworów, które lirycznie oddają hołd starej szkole rapu. Bezkompromisowe i ostre wersy to zresztą styl, do którego przyzwyczaił swoich fanów Hades.

Swój ślad zaznaczył również DJ Kebs, który wzbogacił materiał wyborną porcją skreczy. To wszystko wkomponowane w niekonwencjonalne, czasami wręcz zaskakujące bity Emade sprawia, że "Czasoprzestrzeń" jest obowiąckową pozycją dla wymagających słuchaczy i fanów stylu Hadesa, a dodatkowym smaczkiem jest oprawa wizualna albumu, którą zaprojektował Mr Walczuk.


Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!