click here for English version

Warsztaty z Adamem Dębowskim - psychologiem biznesu

05 marca 2016 , godz. 10:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika Pawlinak.

 

Psycholog biznesu pomoże polskim przedsiębiorcom

Sukces finansowy to w 85% efekt psychologii. Polscy przedsiębiorcy i pracownicy z Wielkiej Brytanii mają właśnie okazję, by rozwinąć ten aspekt pod okiem prawdziwego eksperta Adama Dębowskiego.

Według badań Carnegie Institute of Technology - technicznej uczelni z USA - aż 85% finansowych osiągnięć to efekt osobowości, umiejętności komunikacyjnych, zdolności do negocjacji i bycia liderem. Umiejętności "miękkie" w większości karier zawodowych okazują się być kluczowe, a w świecie biznesu są wręcz czymś absolutnie niezbędnym.

XXI wiek w biznesie to nie czas samotnych wilków, lecz era prawdziwych liderów, jak Steve Jobs czy Richard Branson mówi Krzysztof Jaworski z Polish Success Centre. Takie osoby podziwiane są za odwagę w realizacji własnych marzeń, ale też za to, że potrafili zjednoczyć, zaangażować i poprowadzić za sobą innych. Dlatego właśnie organizujemy w Londynie warsztaty Adama Dębowskiego. Wśród Polaków na Wyspach wiele jest osób zdolnych, mających świetne pomysły, będących ekspertami w swoich dziedzinach. Czasami jednak do pełni sukcesu brakuje tego czegoś: a to siły przebicia, to znów wytrzymywania presji, zdolności przywódczych czy po prostu wiary w siebie.

5 marca polscy przedsiębiorcy i pracownicy będą mieli okazję, by rozwinąć kluczowe w biznesie i życiu zawodowym umiejętności "miękkie". Podczas warsztatów Dokonaj zmian w życiu. Change Value Process Internal będą pracować nad tym wraz z Adamem Dębowskim - psychologiem biznesu, Master Coachem, ekspertem od ludzkiej podświadomości, przedsiębiorcą i wykładowcą m.in. Uniwersytetu Warszawskiego, SGH i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

5 marca spotkamy się z praktyczną psychologią ukierunkowaną na rozwój "miękkich" kompetencji managerskich oraz przywódczych zapowiada Adam Dębowski. Jeśli jesteś pracownikiem, autorska metoda Change Value Process Internal pomoże Ci ze spokojem oraz pewnością siebie radzić sobie z wyzwaniami i stać się liderem, a co za tym idzie, szybko awansować na wyższe stanowiska. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub zajmujesz stanowisko kierownicze, nauczysz się m.in. jak radzić sobie z konfliktami między pracownikami i jak ustawiać priorytety tak, by skutecznie wszystko "ogarnąć".

Bilety oraz więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.polishsuccesscentre.com/change-value-process-internal/

16 lutego o godz. 20.00 Adam Dębowski poprowadzi także bezpłatne szkolenie online Pułapki umysłu. Będzie to doskonała okazja, by poznać bliżej tematykę, jaką zajmuje się trener i dowiedzieć się jak mechanizmy obronne psychiki mogą wpływać na sukces w życiu zawodowym i prywatnym. 

Na bezpłatny webinar można zarejestrować się poprzez stronę
http://webinaradamdebowski.polishsuccesscentre.com

 

Warsztaty Adama Dębowskiego: Dokonaj zmian w życiu. Change Value Process Internal

Kiedy? 5 marca 2016 r., godz. 10:00 18:00
Gdzie? Capital Business Links Ltd, Craven House, 40-44 Uxbridge Road, W5 2BS Ealing, Londyn

Więcej na: http://www.polishsuccesscentre.com/change-value-process-internal/

 

Polish Success Centre – od pięciu lat realizuje niezwykłą misję, jaką jest wspieranie mieszkających w Wielkiej Brytanii Polaków w ich dążeniach do szczęścia w życiu osobistym i sukcesów w życiu zawodowym. Organizuje szkolenia, warsztaty i seminaria prowadzone przez najlepszych polskich trenerów. Współtworzy również cykliczne spotkania networkingowe, dzięki którym uczestnicy nawiązują kontakty i przyjaźnie, zyskują nowe inspiracje i skutecznie rozwijają swoje biznesowe przedsięwzięcia. Przede wszystkim tworzy jednak miejsce, którego brakowało w Wielkiej Brytanii, miejsce które pozwala ciekawym świata, ambitnym i pełnym pasji Polakom w pełni rozwijać skrzydła i własną drogą dążyć do szczęścia, sukcesu i bogactwa. Polish Success Centre było spełnieniem marzeń ich założycieli, a stało się miejscem spełniającym marzenia innych.

 

 

 

 

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!