click here for English version

Boso do Leeds czyli "Prawo Dżungli"

30 września 2016 , godz. 18:00

Informacja o wydarzeniu została dodana przez użytkownika sylwek.

Słynny podróżnik Wojciech Cejrowski, boso zajrzy do Polskiego Ośrodka Katolickiego w Leeds, i wystąpi w programie stand up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez dwie godziny.

Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu.

Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada historie prawdziwe wzięte z własnego życia, a ludzie ryczą ze śmiechu.

Zapraszamy na to pełne emocji i wrażeń spotkanie z podróżnikiem:

- występ w stylu amerykańskim – stand-up comedy - pt. "PRAWO DŻUNGLI"

- opowieści o przygodach i podróżach ilustrowane zdjęciami

- możliwość zakupu książek Wojciecha Cejrowskiego w promocyjnej cenie,

- autografy i wspólne zdjęcia do ostatniego uczestnika spotkania.

Wojciech Cejrowski - pisarz, autor filmów "Boso przez świat", antropolog kultury. Od 30 lat organizuje wyprawy w najdziksze zakamarki naszej planety. Był w 60. krajach na sześciu kontynentach. Najczęściej odwiedza Amazonię, by ostatnich wolnych Indian ocalić od zapomnienia. Tworzy dokumentację ginących plemion i ludów pierwotnych. Docierał tam, gdzie inni nie docierali.

Cokolwiek robi - zawsze z pasją. Gorący, ostry, wyrazisty i do szpiku kości bezkompromisowy. Szczodry w krytyce, oszczędny w pochwałach. Członek rzeczywisty Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie oraz The Explorers Club w Nowym Jorku.

Zimą mieszka na rancho w Arizonie latem na gospodarstwie rolnym w Polsce. Będzie to w piątek 30 września, tego roku o godzinie 18:00, a wstęp na imprezę kosztuje całe £17 od osoby ;)

Ponieważ liczba miejsc w ośrodku jest mocno ograniczona, liczba biletów też - dlatego łapcie okazję i kupujcie bilety póki możecie, a są one jeszcze dostępne w samym ośrodku przy Harrogate Road, w sklepie oraz w dobrze znanej wszystkim mieszkańcom Leeds "Magdalence" na city markecie.

Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja spotkać się z Tym nietuzinkowym człowiekiem. Zapraszam gorąco w imieniu organizatora, stowarzyszenia "Patriae Fidelis" czyli wierni ojczyźnie oraz Polskiego Ośrodka Katolickiego. Pozdrawiamy


Link do wydarzenia na FB 

https://www.facebook.com/events/513255185543072/

Plakat imprezy
powrót do strony głównej
  • Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?
  • Jesteś organizatorem imprezy?
Dodaj nowe wydarzenie!