click here for English version

Witaj na forum Leeds-Manchester.pl!

Witamy na Forum

Tutaj możesz poznać ludzi młodych, ambitnych, dynamicznych, mających własne zdanie oraz potrafiących tworzyć niepowtarzalną atmosferę. Na forum, możesz wyrazić swój pogląd, zapytać o radę, znaleźć przyjaciół czy podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami. Dołącz do nas! Załóż swój profil na forum Leeds-Manchester.pl! Kliknij tutaj.

Forum Leeds-Manchester.pl nie posiada regulaminu, aczkolwiek chcemy by były przestrzegane na nim następujące wartości:

...e-świadomość & netykieta

W Internecie, jak w każdym innym miejscu obowiązują zasady dobrego zachowania. Zachęcamy do zapoznania się z nimi np. tutaj.

Jeśli zakładasz nowy post, prosimy zrób to w odpowiedniej grupie tematycznej. Nie zakładaj tego samego postu w kilku grupach. Pisząc posty, stosuj małe i duże litery. Używaj funkcji "szukaj" - być może temat, który Cię interesuje już był poruszany na forum.

...tolerancja & poszanowanie prawa

Naszym zdaniem, jednym z kluczowych czynników powodujących, że "Britain is Great" jest fakt, że obok siebie współżyją ludzie z różnych kultur, różnego koloru skóry, różnych wyznań i narodowości. Cenimy i szanujemy wielokulturowość Anglii i nie akceptujemy na forum wypowiedzi, które obrażają inne narodowości, rasy ludzkie i religie. Będziemy również kasować posty, które:

...wolność & odpowiedzialność

Uważamy, że wolność (w tym wolność słowa) jest wartością nadrzędną i nie chcemy jej ograniczać poprzez moderowanie forum. Aczkolwiek, chcielibyśmy zwrócić uwagę na fakt, że wolność zawsze wiąże się z odpowiedzialnością. Jednoznacznie zaznaczamy, że każdy z uczestników forum osobiście ponosi odpowiedzialność za własne słowa. Jako właściciele Leeds-Manchester.pl nie odpowiadamy za wypowiedzi uczestników forum oraz zastrzegamy sobie prawo do usuwania postów oraz kont użytkowników bez podania przyczyn.

Leeds-Manchester.pl jest forum restrykcyjnym, to znaczy wymagamy od użytkowników zarejestrowania się, przy czym proces rejestracji wymaga m.in. potwierdzenia adresu e-mail. Dane pozyskane w ten sposób (adres e-mail, numer IP komputera) są przeznaczone tylko i wyłącznie do wiadomości Leeds-Manchester.pl.

...własność & uczciwość

Serwis Leeds-Manchester.pl staramy się prowadzić najlepiej jak potrafimy. Przeznaczamy na to własny czas i wykorzystujemy całą naszą wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Uważamy, że za naszą pracę należy nam się godne wynagrodzenie. Przychody Leeds-Manchester.pl pochodzą ze sprzedaży reklam i ogłoszeń.

Jeśli interesuje Cię zamieszczenie ogłoszenia lub reklamy na Leeds, kliknij w Ogłoszenia lub Reklama.

Staramy się świadczyć usługi na odpowiednim poziomie i sprzedawać je za przyzwoite pieniądze. Jeśli nasza oferta z jakiegokolwiek powodu, nie spełnia Twoich oczekiwań - prosimy powiedz nam o tym.

Uważamy, że zamieszczanie na forum postów mających charakter ogłoszeń jest nieuczciwe i nie będziemy tego tolerować, takie posty będą natychmiast usuwane.

...własne zdanie

Podstawową funkcją każdego forum dyskusyjnego jest możliwość przedstawiania własnych poglądów na dany temat. Forum nie jest odpowiednim miejscem na publikowanie artykułów będących "przedrukami" z prasy, innych portali internetowych etc.


Jeśli akceptujesz zasady znajdujące się powyżej:

WEJDŹ NA FORUM

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.